Kolejna burza. Strażacy w akcji

, Na sygnale, Wiadomości, 19.05.2019 15:40,
Kolejna burza. Strażacy w akcji

Strażacy odebrali już kilka zgłoszeń po niedzielnej burzy, która przeszła m. in. przez powiat oświęcimski. Akcje prowadzą m. in. w Kętach i Osieku, gdzie zalane zostały posesje.

Osiek


Osiek

Kęty


W Bobrku na rondzie Obwodnicy Północnej Oświęcimia w wyniku podmuchu wiatru podczas burzy drzewo spadło na samochód osobowy marki Mazda. Pojazdem podróżowały dwie osoby 51 – letni mieszkaniec Krakowa wraz z pasażerką. Na miejsce błyskawicznie udały się służby ratunkowe. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia natomiast strażacy usunęli powalone drzewo. Szczęśliwie pomimo ogromnych zniszczeń pojazdu ani kierowcy ani podróżującej z nim kobiecie nic się stało.


foto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy