Jak informuje policja: spokojne święta na drogach powiatu wadowickiego

, Na sygnale, Wiadomości, 27.12.2018 12:30, PG
Zdarzyło się kilka kolizji samochodowych zakończonych wystawieniem mandatu przez policję oraz dwa poważne wypadki.
Jak informuje policja: spokojne święta na drogach powiatu wadowickiego

Jak przekazuje nam rzecznik wadowickiej policji Agnieszka Petek w czasie świąt na drogach powiatu wadowickiego było bardzo spokojnie. W pierwszy i drugi dzień świąt doszło do ośmiu niegroźnych kolizji drogowych, w których nikomu nic poważnego się nie stało a sprawcy zostali ukarani mandatami. Zdarzenia drogowe miały miejsce w Choczni, Lanckoronie, Stryszowie, Woźnikach, Bugaju, Andrychowie, Gierałtowicach i Inwałdzie.

W wigilijny wieczór w Targanicach doszło z kolei do poważnego zdarzenia, gdzie około godz. 16:00 kierujący BMW zasłabł za kierownicą, w wyniku czego wjechał do rowu i uderzył w przydrożne ogrodzenie. Kierowca został zabrany do szpitala w ciężkim stanie. Pasażer nie wymagał dalszej hospitalizacji. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Andrychowie.
Do niebezpiecznego wypadku doszło także w środę (26.12.) w Wadowicach na ul. Karmelickiej. Kierujący fiatem seicento na dziedzińcu przed klasztorem najechał na 4,5 - letniego chłopca, który wbiegł wprost przed nadjeżdżający samochód. Dziecko zostało zabrane do szpitala, gdzie okazało się, że nic poważnego mu się nie stało.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy