Czwartek i piątek pod znakiem kolizji drogowych

Region, Wadowice, Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Na sygnale, Wiadomości, 09.03.2018 17:00, PG

W niektórych przypadkach sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia.

Czwartek i piątek pod znakiem kolizji drogowych

Jak przekazuje nam jeden z Czytelników w piątek (09.02.) po południu w Targanicach na os. Wawrzynówka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych [na zdjęciu]. Poszkodowana została kobieta w ciąży, którą Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala.

Sporo zdarzeń drogowych miało miejsce również w czwartek (08.03.).

Już po północy w Wadowicach na ul. Aleja matki Bożej Fatimskiej nieustalony kierujący pojazdem toyota aygo najechał na pojazd marki peugeot, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. W tej sprawie trwają czynności wyjaśniające.

W tym samym czasie w miejscowości Podolany kierującemu pojazdem marki seat ibiza ,jadącemu prawidłowo drogą w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej, nagle z przydrożnych zarośli wbiegła na drogę sarna, doprowadzając do zderzenia.

Natomiast w Andrychowie na ul. Dąbrowskiego około godz. 13:00 przed pojazd kierującej samochodem opel astra, która to jechała od strony Rzyk w kierunku Andrychowa, nagle wybiegł z chodnika pies, bezpośrednio przed pojazd. W wyniku czego zwierzę zostało poszkodowane i zabrane do weterynarza przez Straż Miejską.

W miejscowości Półwieś na ul. Wąwozowej (gmina Spytkowice) po godz. 15:00 kierujący samochodem ciężarowym marki renault, który w nieprawidłowy sposób wykonał manewr cofania, doprowadził do zderzenia z samochodem marki honda. Sprawca został ukarany mandatem.

Również około godz. 15:00 w Sułkowicach na ul. Racławickiej nieustalony kierujący samochodem marki smart w takcie wykonywania manewru cofania, podczas włączania się do ruchu, nie zachował należytej ostrożności i najechał na jadącego prawidłowo, drogą z pierwszeństwem, samochód marki volkswagen passat. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają czynności wyjaśniające.

Około godz. 17:25 w Przytkowicach doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem marki seat altea podczas manewru wyprzedzania pojazdu go poprzedzającego najechał na motocykl marki yamaha, który to wcześniej zaczął manewr wyprzedzania tego pojazdu. W wyniku tego zdarzenia motocyklista doznał obrażeń i został zabrany do wadowickiego szpitala. Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

foto: Czytelnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy