Zdjęcie Dnia. Piękne niebo. Prawie...

, MAGAZYN, Wiadomości, 19.01.2019 12:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Zimno, coraz zimniej.
Zdjęcie Dnia. Piękne niebo. Prawie...
Sezon grzewczy trwa w najlepsze. To widać i czuć. Najbliższe godziny będą raczej mroźne, więc sytuacja pod względem jakości powietrza będzie się jeszcze pogarszać.

- W rejonach podgórskich prognozuje się temperaturę minimalną w nocy lokalnie około -15°C. Temperatura maksymalna w dzień około -4°C. Prognozowana średnia prędkość wiatru od 5 km/h do 15 km/h. - informują synoptycy.

W wielu miejscowościach regionu działa aplikacja airly.eu, dzięki której na bieżąco można sprawdzać jakość powietrza.

Zobacz: https://airly.eu/map

Powyżej zdjęcie z soboty (19.01) z centrum Andrychowa, a poniżej z Wadowic.

foto: Mateusz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 21.01.2019 08:57

Tak czy siak firmy farmaceutyczne zacierają ręce i liczą zyski.

specnarz, 21.01.2019 08:53

Jedni w to wierzą, inni się śmieją, a prawda jest taka że chorujemy na potęgę a w zimie słońca prawie nie widać.

specnarz, 21.01.2019 08:49

Coś w tym chyba jest. Hasło "Chemtrails"

aleocochodzi, 19.01.2019 18:48

Niektórzy patrzą w niebo wyżej niż na 100 metrów. Gdybyś popatrzył na to niebo kilka kilometrów wyżej zauważyłbyś nienaturalnie powstające chmury. Wąski pasek chemikali wyrzucany za lecącym samolotem który utrzymuje się w powietrzu i rozszerza kilka godzin. Słońce zamiast świecić pełnym blaskiem blednieje jakby za delikatną mgiełką. Po przeprowadzeniu analizy takiego powietrza okazuje się że przekroczenia stężeń metali, głównie ferromagnetyków sięgają dziesiątek tysięcy procent! Po co to wszystko? W połączeniu z systemem "Harp" oraz technologiami 4G oraz wchodzącą 5G pozwoli to wywoływać dowolne choroby wśród ludzi. Główny cel to depopulacja.