Sonda uliczna na Międzynarodowy Dzień Seksu

Region, Andrychów, MAGAZYN, Wiadomości, 07.06.2018 17:05, DK / WB
To nagranie trzeba obejrzeć do końca...
Sonda uliczna na Międzynarodowy Dzień Seksu

Obchodzony 7 czerwca Międzynarodowy Dzień Seksu ustanowiono w 2003 roku. Była to decyzja Rady Tradycji Unii Europejskiej. Wzięto pod uwagę to, że w krajach europejskich coraz częściej występuje zbyt niski przyrost naturalny. Dlatego też ten dzień jest tak bardzo potrzebny.

Mimo, że już od prawie dwie dekady temu nastał XXI wiek, seks w Polsce jest nadal tematem tabu. Dlaczego tak wstydzimy się własnej seksualności? Na to pytanie w tym artykule odpowiedzi nie znajdziecie, ale po obejrzeniu naszej dzisiejszej sondy, sami odpowiedzcie sobie na pytania:

Czy seks jest dla was tematem tabu?

Czy potraficie rozmawiać o nim „na luzie”?

Czy macie na tyle odwagi by o nim opowiedzieć przed kamerą?

Zobaczcie nagranie.

Uwaga: koniecznie trzeba obejrzeć do końca.


W 2018 roku, temat seksu wzbudza uczucie skrępowania, często zażenowanie. A przecież Michalina Wisłocka już 40 lat temu poruszała najbardziej wstydliwe problemy Polaków, w swojej książce „Sztuka kochania”

Warto przy okazji międzynarodowego dnia seksu, przypomnieć o premierze filmu pt. „Love Express. Przypadek Waleriana Borowczyka” w reżyserii Kuby Mikurdy, o którym pisaliśmy w artykule: Ekspres Miłości w HBO prosto z Andrychowa. Rozmowa z Kubą Mikurdą


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 08.06.2018 09:09

Ech Psikuta nie każdy potrzebuje ... "porady seksualne radia maryja" ... tak jak ty :-)

zandrychowa, 08.06.2018 06:01

Wbijajcie w internecie hasło : porady seksualne radia maryja

`, 07.06.2018 16:28

To zrób taki eksperyment, idź np. na basen zapytaj kilka dziewczyn czy głosują na PIS, jak powiedzą że nie to zapytaj czy chcą porozmawiać z Tobą o seksie. OK ??? Potem napisz jak ci poszło i czy twoja teoria się potwierdziła (w szpitalu mają chyba wifi).

szpp, 07.06.2018 16:23

to jest obecnie niepoprawnie politycznie.