Porozwalane ubrania przy kontenerze PCK

, MAGAZYN, Wiadomości, 22.07.2019 10:40, PG
Porozwalane ubrania przy kontenerze PCK

Poniedziałkowy (22.07.) poranek takim widokiem przywitał mieszkańców ul. Daszyńskiego w Andrychowie.

Kontener Polskiego Czerwonego Krzyża a w wokół niego porozwalane ubrania. Takie sytuacje zdarzają się dość często.

W wielu miejscach w gminie rozmieszczone są kontenery na ubrania Polskiego Czerwonego Krzyża. Można do nich wrzucać odzież, która przyda się później potrzebującym.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 23.07.2019 10:29

Wygląda na to że firma która postawiła kontenery nie interesuje się ich opróżnianiem, nie działa też żaden mechanizm który by to na nich wymuszał. Taka sytuacja jest w wielu miejscach , nie tylko naszej gminy. Niestety niechciane ubrania nie są odbierane jak kiedyś w osobnych workach. Mamy więc do wyboru kosz na śmieci zmieszane, wspomniane kontenery lub bardziej wymagające rozwiązanie - zanieść np do opieki społecznej lub bezpośrednio potrzebującym. W każdym razie nie powinniśmy ich zostawiać w workach pod kontenerem ale zgłosić gdzieś konieczność ich opróżnienia - tylko gdzie? Tak się zastanawiam czy nie było by zasadne powrócenie do odbierania tekstyliów przez gminę i sprzedaż z choćby minimalnym zyskiem lub nawet po kosztach. Znikły by wtedy te dziwne kontenery i zmniejszyła by się ilość drogich śmieci zmieszanych. Ewentualnie drugie rozwiązanie - postawienie własnych kontenerów i regularne ich opróżnianie.

",,**,,", 22.07.2019 16:08

Pytania sa dwa, kto wydal zezwolenia na te kontenery by usadowic i oszpecić cale miasto i kiedy te kontenery zostaną usuniete na stałe?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wrzucajcie tam nic, wszystko idzie w ręce przekrętów i układów!!!!!!!!!!! Ani jeden ciuch nie idzie do potrzebujacych!!!!!!

Rzycon, 22.07.2019 14:07

Redaktorek by może prawdę napisał co się dzieje z tą odzieżą,a nie pisze że się przyda potrzebującym..

starymoher, 22.07.2019 11:57

Ale tak jest wszędzie przy tych kontenerach.Zróbcie zdjęcie jak jest przy Krakowskiej 107,dawna Iskierka.