Kęcki basen po liftingu

, MAGAZYN, Wiadomości, 02.09.2019 11:41, red
Ostatnio wykonano sporo prac.
Kęcki basen po liftingu

Kierownictwo krytej pływalni w Kętach pochwaliło się pracami modernizacyjnymi, jakie wykonano w tym obiekcie w czasie niedawnej przerwy technologicznej.

- W tym roku skupiliśmy się na poprawie komfortu klientów w szatniach - informuje Jakub Grabski, dyrektor kęckiego Ośrodka Sportu i rekreacji..

Wymienione zostały płytki i zmieniony układ szatni (jest jedna szatnia koedukacyjna z wydzielonymi przebieralniami, tak jak w Oświęcimiu i Wadowicach) przez co między innymi:

- rodziny z małymi dziećmi oraz opiekunowie z osobami niepełnosprawnymi nie będą miały problemu żeby wejść razem,

- rodzice odprowadzający dzieci na zajęcia mogą bez skrępowania wejść i pomóc im w szatni (mama z synem, ojciec z córką)

- nauczyciele będą mogli mieć całą klasę w jednym miejscu i pod jeszcze lepszą kontrolą

- nie będzie kolejek do męskiej szatni kiedy w damskiej były wolne szafki.

- Dodatkowo nowe życie otrzymał niewykorzystywany do tej pory korytarz, w którym zainstalowane zostały dodatkowe suszarki do włosów. Jednocześnie uspokajamy, że prysznice i sanitariaty nadal zostały oddzielne (osobno dla kobiet i mężczyzn). Jeżeli środki finansowe na to pozwolą, od stycznia przyszłego roku rozpocznie się również wymiana szafek - dodaje dyrektor OSiR Kęty.

Dodajmy, że ceny biletów wstępu na kęcki basen nie uległy zmianie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy