15 lat stuknęło Grupie Poszukiwawczo - Ratowniczej OSP Kęty

, MAGAZYN, Wiadomości, 10.11.2018 18:20, DK
Grupa ta od piętnastu lat wspiera w trudnych sytuacjach mieszkańców Kęt i okolicznych miejscowości.
15 lat stuknęło Grupie Poszukiwawczo - Ratowniczej OSP Kęty

W sobotę (10.11.) późnym popołudniem Grupa Poszukiwawczo Ratownicza OSP Kęty obchodziła jubileusz 15-lecia powołania grupy.

GPR to specjalistyczna jednostka ratownicza z psami działająca w ramach Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach. Zajmują się oni poszukiwaniem osób zaginionych w terenie oraz pomocom ofiarom katastrof budowlanym. Członkowie grupy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje ale też często uczestniczą w różnych pokazach, dzieląc się z innymi swoją wiedzą. Na przestrzeni 15 lat uczestniczyli w wielu akcjach ratunkowych.

Wspólnie świętowali byli i obecni członkowie stowarzyszenia. Nie zabrakło wspomnień o początkach działalności ale także przedstawiono cele grupy na przyszłość.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy