W tę środę 'Zamiana Żon' z Andrychowa

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.03.2020 14:40, PG
Polsko - romska rodzina z Andrychowa wzięła udział w telewizyjnym show.
W tę środę 'Zamiana Żon' z Andrychowa

W najbliższą środę (11.03.) o 22:30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek programu Zamiana Żon w telewizji TTV, w którym wystąpi rodzina z Andrychowa.

Sylwia i Gerard to polsko-romskie małżeństwo z Andrychowa. Żyją zgodnie z obyczajowym romskim prawem - Romanipen i w jego duchu wychowują sześcioro swoich dzieci. W tej rodzinie panuje jasny podział ról - mąż jest głową i żywicielem rodziny, a żona zajmuje się domem. Dla Sylwii pasją i życiowym celem jest wychowywanie dzieci, dlatego nie marzy o karierze zawodowej. Razem z mężem nie chcą nic zmieniać i są szczęśliwi.

Drugą rodzinę tworzą mieszkający w Chorzowie Karolina, Janek oraz ich 3-letni syn Franek. Każdy z małżonków prowadzi własną, świetnie prosperującą firmę. Zdaniem Karoliny, każda kobieta powinna być niezależna finansowo i posiadać własne cele i pasje. Ponieważ oboje prowadzą intensywne życie zawodowe, by zapanować nad napiętymi grafikiem, zatrudnili pomoc domową, która w razie potrzeby zajmuje się również małym Frankiem.

Sceny z Andrychowa nagrywane były w grudniu zeszłego roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy