Thomas Anders z legendarnego Modern Talking wystąpił w Energylandii [FOTO]

Zator, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.08.2017 09:50, PG
W sobotę (12.08.) późnym wieczorem w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze odbyło się wielki wydarzenie o nazwie Magic Night.
Thomas Anders z legendarnego Modern Talking wystąpił w Energylandii [FOTO]

 

Dokładnie o godz. 22.00 na scenie Energylandii wystapił Thomas Anders z legendarnego Modern Talking. Jego występ poprzedził koncert formacji Groovebusterz, która przed kilkoma laty podbiła polskie listy przebojów takimi utworami, jak „Destiny”, „Superlover”, „Talk To Me” czy w końcu „Holiday”

 

Modern Talking to niemiecki zespół, który na przełomie lat 80 i 90 bił rekordy popularności. Największe hity zespołu to m.in. "Cheri Cheri Lady" czy "You’re My Heart, You’re My Soul". Zespół zaprzestał działalności w 2003 roku, ale to nie znaczy, że Modern Talking przestało istnieć. Dziś pod tą nazwą kryją się solowe koncerty Thomasa Andersa. Podczas występów wykonuje on w znacznej mierze ponadczasowy repertuar Modern Talking.

 


 

 

 

Tego samego wieczoru w Parku otwarto także nową, wodną atrakcję. Zobaczcie: Anaconda w natarciu – czyli nowa atrakcja w Energylandii [VIDEO]

 

 

 


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy