Poznajcie kandydatki i kandydatów do tytułu Miss i Mistera z regionu

, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 28.03.2020 18:30, foto: organizatorzy
Trwają przygotowania do kolejnej edycji konkursu Miss Beskidów Nastolatek oraz Mistera Beskidów.
Poznajcie kandydatki i kandydatów do tytułu Miss i Mistera z regionu
Do tej pory odbyło się już kilka castingów w czasie których jury, pod okiem organizatorki Lucyny Grabowskiej, właścicielki Grabowska Models wyłoniło jedenaście kandydatów i kandydatek.

Gala Miss oraz Mister Beskidów zaplanowała została na 23 maja 2020 w Bielskim Centrum Kultury.

Wojciech Felsch- Osiemnastolatek, mieszkający w Kobiernicach. Uczęszcza do drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Kozach.
Interesuje się głównie sportem- piłką nożną oraz sportami walki. W wolnym czasie preferuje przejażdżki na motocyklu.
W przyszłości Wojtek chciałby studiować fizjoterapię.Martyna Młocek/17 lat i 178 cm/ z Witkowic. Uczęszcza do liceum ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym. Ma wiele zainteresowań i chce rozwijać się we wszystkich możliwych kierunkach.
Trenuje sporty walki, fascynuje się rysowaniem i pływaniem. Lubi czuć adrenalinę, dlatego też wyzwania nie są jej obce.


Weronika Szpilka/17 lat i 170 cm/ urodziła się w Belgii, a obecnie mieszka w Czańcu (woj.Śląskie). Jest uczennicą drugiej klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Kętach. Interesuje się jazdą konną.
Czas wolny lubi spędza czytając książki oraz ucząc się języków obcych. W przyszłości chciałaby studiować kierunek związany z medycyną.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KochamTuska, 30.03.2020 09:59

Na początek dobra pasta do zębów.