Koncertowy klimat WOŚP powrócił do Andrychowa [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.01.2020 19:50, PG
Zespół Akurat porwał andrychowską publiczność.
Koncertowy klimat WOŚP powrócił do Andrychowa [FOTO]

W niedzielę (12.01.) w całej Polsce odbywa się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbierane są pieniądze na nowoczesny sprzęt ratujący życie dzieciom potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Akcję wspierać można w różny sposób. Przede wszystkim na ulicach także naszego regionu można spotkać wolontariuszy, którzy zbierają pieniądze do puszek. Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka - naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem.

Można też wpłacać pieniądze bezpośrednio na stronie WOŚP. Wszystkie formy pomocy można znaleźć na stronie WOŚP: link

W w Andrychowie odbyły się koncerty zespołów: THE ORNITHOLOGY, AKURAT i HAMARTIA, dzięki którym do domu kultury powrócił dawny, koncertowo – wośpowy klimat.

Były także licytacje orkiestrowych gadżetów i animacje dla dzieci. Przez cały ten czas można było wrzucać datki do puszek WOŚP.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 13.01.2020 14:10

W Urzędzie Skarbowym !!!!!!!!

kukus, 13.01.2020 09:17

Gdzie mogę sprawdzić gdzie się rozlicza Rydzyk i reszta księży jak rzucę raz na czas na tacę gdzie idzie moja zapracowana złotówka opodatkowana ????????