Prace przy budowie CERT idą pełną parą

, Gospodarka, Wiadomości, 22.09.2018 09:15, PG
Prace przy budowie CERT idą pełną parą

W 2015 roku zakończył się pierwszy etap budowy Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Terapeutycznego w Wadowicach realizowanego przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę”.

W etapie tym oddano budynek, w którym mieścić się będzie część sal zajęciowych, Punkt Przedszkolny, Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

W lipcu tego roku rozpoczął się drugi etap budowy CERT, który polega na rozbudowie budynku o kolejny segment w którym będą się mieścić warsztaty terapii zajęciowej, szkoła specjalna dla dzieci młodszych i starszych, gabinety niepublicznej specjalistycznej poradni psychologiczno - pedagogicznej oraz 2 mieszkania prewencyjne.

Wszystkich, którzy chętni są pomóc w budowie CERT mogą dokonać wpłat na konto bankowe:

Alior Bank

56 2490 0005 0000 4600 8902 9219

Tak wygląda budowa:
A tak ma wyglądać końcowy efekt:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 23.09.2018 07:37

nie ma kasy ???? a na 500 plus jest, prosze o reklame w radiu ma ryja