Mrówka jednak powstanie w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 11.02.2020 13:00, WB
Temat powraca.
Mrówka jednak powstanie w Andrychowie
Pierwsze informacje o planach budowy dużego marketu budowlanego „Mrówka” w Andrychowie pojawiły się już w 2015 roku. Sklep miał powstać przy ulicy Krakowskiej, w miejscu gdzie niegdyś znajdowała się hala Andorii [na zdjęciu].

Inwestycję jednak wstrzymano. Nieoficjalnie wiadomo, że pojawiły się problemy z uzgodnieniem dojazdu do nowego sklepu.

Wszystko wskazuje na to, że teraz temat powraca.

Jak dowiadujemy od Jadwigi Podraza, kierownika inwestycji ze spółki PSB Handel - budującej markety Mrówka, wszystkie dokumentacje oraz pozwolenie na budowę marketu w Andrychowie są już gotowe. Budowa powinna się rozpocząć za tydzień lub dwa.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

budyn77, 11.02.2020 19:43

Dobrze że wójt Zak już dawno wybudował rondo turbinowe w tej lokalizacji. Aż strach pomyśleć co by było jakby nie było tam teraz ronda! Brawo wójt Zak!

kamieni.kupa, 11.02.2020 17:10

Rzeczywiście, lokalizacja, mówiąc łagodnie, niezbyt fortunna. Przy takim natężeniu ruchu na tym odcinku Krakowskiej dojdzie kolejny obiekt... Zgadzam się, taki market jest u nas potrzebny, ale chyba lepsza lokalizacja to gdzieś na obrzeżach.