Cena za wodę i ścieki w Kętach też bez zmian

Region, Kęty, Gospodarka, Wiadomości, 24.11.2017 16:45, PG
Mieszkańcy zapłacą tyle co w tamtym roku.
Cena za wodę i ścieki w Kętach też bez zmian
Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Kęty. Podobnie jak w Andrychowie cena za ścieki i wodę w 2018 roku nie pójdzie w górę.

Kęczanie zapłacą za 1 m3 wody 5,07 zł brutto oraz opłatę abonamentową wg taryfy jaką sobie wybrali (między 7,12 zł a 19,11zł brutto) .

Również opłata za ścieki się nie zmienia: 10,13 zł brutto za kubik z czego gmina dopłaca 3,02 zł netto +VAT. Czyli w rezultacie mieszkańcy zapłacą 6,87zł brutto za 1m3 oraz opłatę abonamentową wg danej taryfy (między 4,98 zł a 12,10zł brutto).

Dopłata na ścieki obowiązuje tylko gospodarstwa domowe. Przedsiębiorcy zapłacą 10,13zł brutto.


Zobacz jak to wygląda w Andrychowie: Dobra wiadomość. Ceny wody i ścieków bez zmian!

Zobacz także: Jest projekt nowego budżetu. Jakie inwestycje w 2018 roku?
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

walet, 24.11.2017 19:59

To kolejna ściema, przecież dopłatę do ścieków również zapłacą podatnicy. Papierowo to świetnie wygląda zwłaszcza przed wyborami. Wystarczy, że Klęczar przez dwa lata doi mieszkańców coraz większymi podatkami, śmieci najdroższe w okolicy( będąc radnym domagał się obniżenia cen śmieci?) Niestety przez trzy lata nie pokazał woli oszczędzania, zwłaszcza zaczynając od siebie- podwyżka pensji podarowana mu przez radnych. Myślę, że wyborcy rozliczą tego chłopa z PSL-u, widać że największe ujadanie na temat zmian ordynacji odbywa się z tego obozu- koryto się oddala i ta partia powinna odejść w niebyt.