Asfalt na tej drodze ma 50 lat! Prawdziwa Stara Droga [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 03.06.2019 07:30, PG
Asfalt na tej drodze ma 50 lat! Prawdziwa Stara Droga [FOTO]

W rejonie ul. Stara Droga trwa budowa kanalizacji ściekowej realizowana przez Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kętach. Przy okazji tych prac i tak już dziurawa Stara Droga stała się istnym pobojowiskiem. Nie da się nią jeździć.

Wykonawca został zobowiązany do odtworzenia asfaltu tylko na niewielkim kawałku drogi. Pozostało 300 metrów w tragiczny stanie. Mieszkańcy już wiele razy alarmowali nas w tej sprawie.

Jak poinformował wiceburmistrz Kęt Marcin Śliwa powiat oświęcimski i gmina Kęty dofinansują wykonawcę, by ten odtworzył pozostałą część nawierzchni.

- Stan Starej Drogi jest dramatyczny. Ta droga wymaga kapitalnego remontu. – mówił podczas sesji radny Janusz Kruczała. - Ta droga za chwilę nie będzie się nadawać do jazdy. Asfalt na tej drodze był robiony 50 lat temu!Rzeczywiście droga ta wymaga porządnego i kompleksowego remont. W tym roku powiat oświęcimski wyremontował tylko 400 m, a dodatkowo został wykonany bardzo wąski chodnik, w którym nawet wózek z dzieckiem się nie zmieści.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy