Wiosenne porządki bez wysiłku

Region, Wadowice, Andrychów, Zator, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.03.2018 10:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Nie musisz kupować, możesz wypożyczyć.
Wiosenne porządki bez wysiłku

Parownica SC 5 EASYFIX

Wyjątkowo skuteczne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Parownica wyposażona jest w dodatkowy zbiornik na wodę, który można łatwo wyjąć i napełnić pod kranem, bez potrzeby przerywania pracy. Funkcja VapoHydro pozwala na bezstopniową regulację wilgotności pary. Im para wilgotniejsza tym lepszy efekt spłukiwania, im suchsza tym lepsze odspajanie brudu. Parownica posiada gniazdo umożliwiające podłączenie żelazka parowego.

Maszyna piorąca Puzzi 10/1
Puzzi 10/1 to profesjonalna maszyna piorąca przeznaczona do codziennej intensywnej eksploatacji przy praniu dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Dzięki prostej konstrukcji urządzenie jest niezawodne i łatwe w obsłudze nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Nowy osprzęt jest wygodniejszy dla użytkownika, a zawarte w zestawie dodatkowe akcesoria ułatwią codzienną pracę.

WV 5 PREMIUM MYJKA DO OKIEN
Szybkie i proste czyszczenie okien jest teraz jeszcze łatwiejsze! Rozładowaną baterię można łatwo wyjąć i zastąpić naładowaną. Zbiornik wody brudnej jest łatwy do opróżnienia. Gumowany uchwyt pozwala pewniej trzymać urządzenie podczas czyszczenia okien. Ssawka WV 5 posiada regulowaną odległość czyszczenia. Regulacja jest pomocna w przypadku czyszczenia okna wzdłuż silikonowego łączenia szyby z futryną. By gumowe listwy myjki nie najeżdżały na silikon wystarczy ustawić odpowiednią odległość czyszczenia od futryny okna.

KONTAKT:

Firma System
Michał Podgórski tel. 534-901-908

www.atdsystem.pl/

Zobacz praktyczne zastosowanie urządzeń, które możesz wypożyczyć.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy