PRACA. Salon rowerowy Blue Sport w Wadowicach szuka sprzedawcy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.01.2021 08:10,
W związku z dynamicznym rozwojem naszych salonów, szukamy osób na stanowisko: Sprzedawca / Doradca Klienta

Miejsce:
-Blue Sport Wadowice ul. Legionów 24

Oferujemy:
- Pracę w pełnym etacie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i stażu.
- Elastyczny grafik
- Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
- Atrakcyjne zniżki na zakupy pracownicze
- Udział w szkoleniach i testach sprzętu

Obowiązki:
- Doradzanie klientom przy zakupie roweru i akcesoriów
- Obsługa kasy fiskalnej i systemu sprzedażowego
- Dbanie o ekspozycję salonu
- Przyjmowanie dostaw
- Komunikacja z obsługą serwisu
- Obsługa sklepu internetowego

Mile widziane:
- Wiedza z tematyki rowerowej
- Doświadczenie w handlu detalicznym
- Komunikatywność i pewność siebie
- Umiejętności serwisowe
- Znajomość technik sprzedaży

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową pod adresem [email protected] lub bezpośrednio w salonie.

News will be here