Praca biurowa w Zatorze. Dołącz do naszego zespołu!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.11.2023 10:00,
Ogłoszenie.
BiBP SP. Z O. O. Zajmuje się produkcją worków typu Bag in Box - są to elastyczne opakowania barierowe i worki aseptyczne.

Firma zlokalizowana jest w Zatorze przy ulicy Stanisława Staszica 19. Przykładamy ogromną wagę do jakości surowców oraz sposobu wykonania naszych produktów. Dzięki temu spełniają one wszystkie normy Unii Europejskiej. Posiadamy wydajne linie produkcyjne, nowoczesne magazyny i prężnie działające Centrum Badawczo-Rozwojowe, co pozwala nam sprostać wymaganiom stale rozwijającego się rynku.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista/ka ds. Marketingu

Zakres obowiązków:
• Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej w firmie zgodnie z budżetem
• Współtworzenie budżetu marketingowego
• Planowanie i realizowanie kampanii marketingowych B2B
• Dbanie o wizerunek zewnętrzny firmy – kampanie PR
• Kreowanie komunikacji z otoczeniem zewnętrznym – kampanie HR
• Współtworzenie strategii SEO i SEM
• Budowanie marek należących do spółki
• Przygotowanie i nadzór nad kampaniami Google Ads
• Nadzór nad Google Analytics

Wymagania:
• Umiejętność tworzenia treści, atrakcyjnych merytorycznie i angażujących grupę docelową
• Znajomość narzędzi i technik marketingowych (Google Ads, Google Analytics)
• Dobra znajomość Google Analytics
• Znajomość WordPress
• Znajomość MS Office, Excel w stopniu dobrym
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
• Doświadczenie w podobnej branży będzie dodatkowym atutem
• Znajomość programów graficznych
• Kreatywność i własna inicjatywa, odpowiedzialność
• Otwartość i chęć przyswajania wiedzy

Poszukujemy pracownika na stanowisku: Samodzielny/a Księgowy/a

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych jednostki zgodnie z ustawą o rachunkowości i przyjętą polityką rachunkowości
• Weryfikacja i księgowanie wprowadzonych dokumentów księgowych: faktur sprzedaży i zakupu, wyciągów bankowych, dokumentów magazynowych
• Sporządzanie i księgowanie dokumentów PK
• Kontrola w zakresie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji
• Merytoryczne wsparcie w zakresie ewidencji dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym
• Kontrola i rozliczanie kosztów wytworzenia produktów, wsparcie w ustalaniu ceny wytworzenia wyrobów
• Prowadzenie ewidencji kosztów kwalifikowanych i dochodu zwolnionego w zakresie ulgi podatkowej (Polska Strefa Inwestycji, Specjalna Strefa Ekonomiczna)
• Prowadzenie ewidencji wydatków kwalifikowanych dla dotacji
• Obliczanie wysokości podatku dochodowego od osób prawnych z uwzględnieniem ulg podatkowych, sporządzanie zeznania podatkowego
• Prowadzenie rejestrów VAT i sporządzanie deklaracji VAT
• Sporządzanie sprawozdania finansowego podlegającego badaniu przez biegłego rewidenta
• Sporządzanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego grupy
• Sporządzanie sprawozdań GUS i NBP
• Sporządzanie sprawozdań i analiz dla instytucji finansowych
• Sporządzanie analiz finansowych dla zarządu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe [ekonomia, finanse, rachunkowość]
• Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego Księgowego
• Bardzo dobra, czynna znajomość przepisów prawa niezbędnych do samodzielnego prowadzenia księgowości spółki i jej spraw podatkowych
• Samodzielność w działaniu, dokładność i dobra organizacja pracy
• Znajomość zagadnień dotyczących transakcji z kontrahentami zagranicznymi (WNT, WDT)
• Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w księgowości
• Praktyczna znajomość przepisów podatkowych
• Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych CIT, ustawy o podatku VAT
• Znajomość przepisów w zakresie zwolnienia strefowego (Polska Strefa Inwestycji) – oferowane są szkolenia przez KPT
• Dokładność, dobra organizacja pracy
• Wysokie umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania zadań
• Mile widziana znajomość programu Vendo ERP – możliwość przyuczenia

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź kontraktu B2B
• Możliwość szybkiego podjęcia pracy
• Dodatek za polecenie pracownika
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
• Pracę w młodym, energicznym, kreatywnym zespole
• Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
• Możliwość udziału w konkursach pracowniczych i eventach wewnętrznych firmy
• Owocowe poniedziałki
• Darmowy parking

W nadsyłanych ofertach prosimy umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bibp Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Bibp Sp. z o.o. ul. S. Staszica 19, 32-640 Zator. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

News will be here