Ogłoszenie o pracę - operator maszyn w firmie Eurowafel

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.07.2019 16:42, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Eurowafel sp. z o.o. sp. k. z Zatora poszukuje osoby na stanowisko:

operator maszyn

Główne zadania stanowiska to:

· praca przy obsłudze linii produkcyjnej,

· regulacja maszyn w obszarze niezbędnym do jej funkcjonowania

· diagnozowanie, regulacja i kontrola parametrów maszyn,

· utrzymanie poziomu jakości wytwarzanych produktów,

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

· dyspozycyjności oraz chęci do pracy,

· minimum średniego wykształcenia,

· umiejętności technicznych

· umiejętność współpracy i komunikatywność,

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie rodzinnej z tradycjami od ponad 30 lat

· Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego,

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat

· Praca w systemie 3 - zmianowym

Preferowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod. nr telefonu

oraz na maila: [email protected]

W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę Eurowafel. Sp. z o.o. sp. k. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Rodzaj pracy: Pełny etat

News will be here