Oferta pracy w firmie MarDruk Opakowania

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.11.2023 16:50,
Ogłoszenie.
Zmień swoją przyszłość dzięki nam!

Dołącz do naszej dynamicznej ekipy, gdzie produkcja opakowań foliowych i druk fleksograficzny jest pasją. Jeśli masz chęć do pracy i szybko się uczysz - czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy nie tylko pracę, ale także możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia w jednej z największych drukarni w Polsce. W naszym dziale Badań i Rozwoju (R&D) tworzymy przyszłość ekologicznych opakowań.

Dzięki inwestycjom w innowacyjne rozwiązania stajemy się liderem w branży. Posiadamy liczne certyfikaty, które świadczą o jakości naszych produktów. Przyjdź, dołącz do nas i razem zapakujmy świat w innowacyjne rozwiązania!

Prześlij już dziś swoje CV!

Zobacz nasz firmowy Facebook – Mardruk Opakowania.

Aktualna oferta pracy: OPERATOR MASZYN

Opis stanowiska:
- Obsługa maszyn produkcyjnych,
- Przezbrajanie maszyn,
- Nadzór nad procesami produkcyjnymi,
- Wykonywanie czynności pomiarowych,
- Kontrola wyrobu gotowego,
- Sporządzanie raportów produkcyjnych,
- Dbanie o sprawny przebieg procesu produkcji.

Wymagania:
- Wykształcenie minimum zawodowe,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- Podstawowa znajomość Pakietu MS Office,
- Dokładność i precyzja,
- Umiejętność samodyscypliny i kontroli własnej pracy,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,
- Gotowość do pracy w nadgodzinach.

Oferujemy:
- Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- Umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności,
- Pakiet medyczny,
- Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie produkującej opakowania dla największych producentów w Polsce i Europie.

Prosimy kierować CV na adres: [email protected]

W CV prosimy zamieścić klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

- ogłoszenie -

News will be here