Napędzamy przemysł od ponad 50 lat

Wadowice, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.08.2017 08:00, (red)
Jesteśmy największym polskim producentem elementów i układów hydrauliki siłowej, firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Naszą Firmę tworzą dwa zakłady produkcyjne: Zakład w Wadowicach zajmujący się produkcją i dostawą elementów hydrauliki siłowej oraz Zakład w Łaziskach Górnych, produkujący systemy hydrauliczne.
Napędzamy przemysł od ponad 50 lat

Doświadczeni inżynierowie i technicy stanowią fundament, na którym opiera się renoma największego polskiego producenta elementów i układów hydrauliki siłowej. Wykwalifikowani specjaliści pracujący w Dziale Badań i Rozwoju, Dziale Konstrukcyjnym, Serwisie oraz Produkcji, wspierani przez profesjonalny zespół inżynierów sprzedaży, gwarantują pełną obsługę Klientów oraz Partnerów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Dołącz do nas, zatrudnimy operatorów obrabiarek CNC

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu poszukujemy kandydatów, których cechuje m.in. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz chęć rozwoju.

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej, stabilne zatrudnienie i przyuczenie do zawodu.


Sprawdź aktualne oferty pracy na stronie http://www.ponar-wadowice.pl/aktualne-oferty-pracy

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 728 469 971 lub napisz: rekrutacja@ponar.pl

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy