Kocierz zaprasza na stok narciarski [VIDEO]

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.01.2017 17:10, PG
Od soboty (14.01.) rusza sezon narciarski na stokach przy Hotel&SPA Kocierz, a od poniedziałku (16.01.) Festiwal Jagnięciny w Karczmie ośrodka.
Kocierz zaprasza na stok narciarski [VIDEO]

Warunki pogodowe sprzyjają miłośnikom sportów narciarskich! Sezon zimowy na Kocierzu zostanie otwarty już w najbliższy weekend. W tym czasie rozpoczynają się również ferie zimowe dla województwa śląskiego, a następnie małopolskiego. Tym samym to idealny czas, by sprawić radość dzieciom i zabrać je na narty czy snowboard, zwłaszcza że na Kocierzu czekają wykwalifikowani instruktorzy oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego.

 

 

Do dyspozycji fanów białego szaleństwaa są dwa orczykowe wyciągi narciarskie z dwiema trasami zjazdowymi (pierwsza z nich, bogata w piękne widoki, ma długość 750m, druga – dziecięca – 150m). Obie trasy posiadają niezależny system sztucznego naśnieżania oraz oświetlenia.

 

Po nartach można, a nawet trzeba, zasmakować jagnięciny na Festiwalu Jagnięciny w karczmie ośrodka, a ponadto wskazany jest relaks w hotelowej strefie Wellnes.

 

Sprawdziliśmy jak się mają stoki. Zobaczcie.


 

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy