Firma TECH Sterowniki. Oferta pracy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.05.2021 09:15,
OGŁOSZENIE.

TECH STEROWNIKI zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów, kominków oraz energii odnawialnej. Zaufały nam wiodące firmy w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy chętnych osób do pracy.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wieprz k. Andrychowa

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • chęć do pracy

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zadania:

  • Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny jest za obsługę maszyn produkcyjnych oraz składanie sterowników.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego zgodnie z regulaminem https://www.techsterowniki.pl/onas/regulamin”

Więcej ofert na naszej stronie:

Tech Sterowniki
News will be here