ATRAKCJEWADOWICE.PL – SZLAKIEM KAROLA WOJTYŁY PRZEZ CAŁY ROK!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.10.2018 11:45, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ATRAKCJEWADOWICE.PL – SZLAKIEM KAROLA WOJTYŁY PRZEZ CAŁY ROK!

Wadowice to miejsce niezwykłe, przecież to tu „wszystko się zaczęło”.


Historia Karola Wojtyły i Wadowic nierozerwalnie powiązały się ze sobą. Dla tych, którzy pragną odkryć bardziej nieoczywiste karty tej opowieści powstał pomysł Szlaku Karola Wojtyły. Dla tych zaś, którzy chcieliby to zrobić zapewniając sobie dodatkowe przeżycia i moc wrażeń, uruchomiliśmy wycieczkę ciuchcią wadowicką Szlakiem Karola Wojtyły PRZEZ CAŁY ROK! Ciuchcia, kursując pomiędzy najważniejszymi miejscami Wadowic sprawi, że jej pasażerowie odkryją w Papieżu nie tylko jednego z największych ludzi w historii, ale także człowieka. Karola, który urodził się, dorastał, uczył, świętował, pisał grał w teatrze i żył w Wadowicach.

Mogą Państwo razem z nami uczestniczyć w wycieczce wspomnień „Z życia Karola Wojtyły” przez cały rok. Jest ona skierowana do dzieci i młodzieży, ale również do osób dorosłych. W miesiącach listopad-marzec wycieczki ciuchcią odbywać się będą po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej: +48 604 580 616, +48 530 740 323, wycieczki organizowane są dla grup powyżej 15 osób. Zapraszamy Państwa na dwie wersje wycieczki ciuchcią Szlakiem Karola Wojtyły (szczegóły na plakacie). Zapraszamy na stronę: www.atrakcjewadowice.pl , tam Państwo znajdą więcej informacji.


Pada, czy nie pada na wycieczkę iść wypada!

Mróz nam też nie jest straszny!


Nasza ciuchcia jest OSZKLONA i OGRZEWANA !

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ: +48 604 580 616, +48 530 740 323 !

PROMOCJA: do każdego zakupionego biletu w miesiącach listopad-marzec KREMÓWKA WADOWICKA GRATIS!

ZAPRASZAMY!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy