Znaleźli się chętni, którzy oddadzą swoje włosy potrzebującej mieszkance

, Wiadomości, 08.10.2017 19:10, NEWSY CZYTELNIKÓW
Niedawno apelowaliśmy do zainteresowanych mieszkańców o udział w akcji „O mały włos” i jest sukces!
Znaleźli się chętni, którzy oddadzą swoje włosy potrzebującej mieszkance

W połowie września pisaliśmy, że w Andrychowie rozpoczyna się akcja koordynowana przez fundację "O mały włos", której celem jest zebranie włosów na perukę dla mieszkanki gminy Andrychów. Fundacja wspiera osoby, które utraciły włosy w wyniku chorób androgennych i immunologicznych. Obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów nie są refundowane, dlatego istnieje konieczność pozyskania naturalnych włosów od ofiarodawców.

 

Jest sukces!

 - Dzięki zbiórce włosów zebrano 15 warkoczy, które zostaną wykorzystane przy produkcji peruki dla mieszkanki naszej gminy. Wszystkim osobom które pomogły i zaangażowały się w akcję, serdecznie dziękują rodzice oraz organizatorzy zbiórki, a także fundacja. W szczególności bardzo dziękuje za pomoc dziewczyna, która jej mocno potrzebowała. Oczywiście nadal można pomóc innym potrzebującym wciąż oddając włosy na ten cel. Na terenie gminy są osoby, które też tego potrzebują. Wciąż można kontaktować się z fundacją lub bezpośrednio z koordynatorem akcji Joanną Bizoń pod numerem telefonu 538 121 562. Serdecznie dziękujemy – pisze Joanna Bizoń, koordynatorka akcji.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy