reklama

Zmarł Paweł Kłaput

, Wiadomości, 27.02.2018 11:42, red
Zmarł pochodzący z Andrychowa, a związany z gminą Kęty Paweł Kłaput.
Zmarł Paweł Kłaput
Urodził się w Andrychowie, mieszkał w Kętach. Miał wszechstronne zainteresowania artystyczne i sportowe.

Był malarzem i muzykiem. W latach 1990 – 2001 wykonał kilkanaście prac inspirowanych muzyką zespołów: Jethro Tull, King Crimson, Bruford i Earthworks , wysoko ocenionych przez Iana Andersona i Billa Bruforda. Grał w zespołach Maguka i Determinacja Dwóch, lider zespołu Tonka Pull (płyta: „wahala”)

Zajmował się też sportem, będąc ostatnio trenerem grup młodzieżowych w klubie Niwa Nowa Wieś czy animatorem na Orliku w Nowej Wsi, który organizował także rozrywki amatorskiej ligi piłkarskiej rozgrywanej w Nowej Wsi. W zeszłym roku ze sportu zrezygnował z przyczyn zdrowotnych.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek (1.03) w Kościele w Kętach Podlesiu o godzinie 13:00. O godzinie 12:15 w kaplicy obok kościoła odbędzie się różaniec. Pochowek na cmentarzu w Andrychowie.


foto: nowa-wies-kety.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

starymoher, 27.02.2018 13:04

R.I.P. kuzyn.