Złota Polska, Mika jednym z bohaterów

, Wiadomości, 21.09.2014 22:45, (red)
Polska ze złotym medalem Mistrzostw Świata. Jeden z bohaterów zwycięskiego meczu - Mateusz Mika z Kobiernic, wychowanek Hejnału Kęty i były siatkarz Kęczanina.
Złota Polska, Mika jednym z bohaterów

W wielkim finale MŚ siatkarzy reprezentacja Polski pokonała Brazylię 3-1. Mateusz Mika był jednym z najskuteczniejszych zawodników na parkiecie. Zresztą, nie tylko w tym spotkaniu, ale wyróżniał się również w poprzednich meczach.

 

Warto odnotować, że na trybunach podczas finałowego meczu obecni byli kibice z Andrychowa. W jednym z pierwszych rzędów powiewała flaga z nazwą miasta.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maksymilian, 22.09.2014 18:11

Serdecznie gratuluję mistrzostwa dla pana Mateusza .Gratuluję również rodzicom i wychowawcom.

amrowka, 22.09.2014 09:45

Wreszcie coś na ten temat; Mika, choć nie do końca z naszego regionu, ale też możemy być z niego dumni(to tak blisko). Gratulacje Mistrzu :)