reklama

Złodziej ukradł koła do jaguara z 1968 roku

, Wiadomości, 08.07.2015 12:45, (red)
Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali koła do jaguara z 1968r.
Złodziej ukradł koła do  jaguara z 1968 roku

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali  43-letniego mieszkańca Kęt podejrzanego o kradzież kół pochodzących z zabytkowego samochodu marki Jaguar. Koła zostały odzyskane i zwrócone właścicielowi.


- Policjanci przez kilka tygodni prowadzili  sprawę dotyczącą ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży  kół z zabytkowego samochodu marki Jaguar, znajdującego się na terenie jednej j z prywatnych posesji w Kętach. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą ma – 43-letni mieszkaniec Kęt. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Jak się okazało był zainteresowany jedynie metalowymi felgami, które sprzedał w jednym z punktów skupu złomu, natomiast opony wyrzucił. Policjantom udało się jednak odzyskać zarówno felgi jak i opony - informuje nas Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

 

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze udowodnili, że zatrzymany dokonał jeszcze trzech innych kradzieży elementów metalowych. 

 

Za kradzież grozi karara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy