reklama

Zatrzymani za narkotyki, jeden trafił prosto do więzienia

Wiadomości, 19.02.2016 13:00, ks
Jedno legitymowanie, dwóch zatrzymanych.
Zatrzymani za narkotyki, jeden trafił prosto do więzienia

 

Jedno legitymowanie, dwóch zatrzymanych. Sukces andrychowskiej policji.
18 lutego 2016 r.  andrychowscy policjanci  zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 24-lat  podejrzanych o posiadanie narkotyków.
Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych, gdzie trakcie wykonywania czynności służbowych na terenie miasta Andrychów policjanci uzyskali informację, iż dwaj mężczyźni  mogą być w posiadaniu środków odurzających.
Policjanci niezwłocznie podjęli czynności, dokonali penetracji miasta, gdzie zauważyli opisywanych dwóch mężczyzn.
Jeden z nich na widok podchodzących do nich policjantów odrzucił  od siebie jakiś pakunek.
Funkcjonariusze natychmiast dokonali penetracji miejsca, gdzie ujawnili i zabezpieczyli woreczek strunowy zawierający środek odurzający w postaci suszu marihuany.
W związku z ujawnioną substancją sprawcy trafili do andrychowskiego komisariatu.
Podczas dalszych czynności wykonywanych z zatrzymanymi, okazało się ,iż drugi zatrzymany 24-latek jest poszukiwany przez Komendę Powiatowa Policji w Łęcznie zgodnie z nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego celem odbycia kary aresztu.

W czwartek (18.02) andrychowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, w wieku 22 i 24 lat, podejrzanych o posiadanie narkotyków.

- Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych. Policjanci otrzymali informację, że dwóch mężczyzn może być w posiadaniu środków odurzających. Policjanci niezwłocznie podjęli czynności, dokonali penetracji miasta, gdzie zauważyli opisywanych dwóch mężczyzn. Jeden z nich na widok podchodzących do nich policjantów odrzucił od siebie jakiś pakunek. Był to woreczek strunowy zawierający środek odurzający w postaci suszu marihuany. W związku z ujawnioną substancją sprawcy trafili do andrychowskiego komisariatu - informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

Później okazało się, że zatrzymany 24-latek jest poszukiwany przez Komendę Powiatowa Policji w Łęcznie zgodnie z nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego celem odbycia kary aresztu.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy