reklama

Zakłócił ciszę nocną i... zwyzywał policjantów

, Wiadomości, 28.09.2015 15:00, ks
Pewien mieszkaniec odpowie za zakłócanie ciszy nocnej oraz znieważenie interweniujących funkcjonariuszy.
Zakłócił ciszę nocną i... zwyzywał policjantów

Policjanci zatrzymali 38 – letniego mieszkańca Kęt, który zakłócił ciszę nocną, a następnie znieważył interweniujących wobec niego policjanta i strażnika miejskiego. 

 

- Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę około godziny 01:50, na Osiedlu 700 – lecia w Kętach,  gdzie funkcjonariusze interweniowali wobec grupy głośno zachowujących się nietrzeźwych mężczyzn. Podczas interwencji okazało się, że jeden z mężczyzn nie reaguje na polecenie zachowania się zgodnego z prawem i w dalszym ciągu krzykami zakłóca ciszę nocną. Dodatkowo zaczął znieważać słowami wulgarnymi interweniujących wobec niego funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej, więc został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

 

Za zakłócenie ciszy nocnej grozi mu grzywna, natomiast za znieważenie funkcjonariuszy do 1 roku pozbawienia wolności.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy