reklama

Zadymienie w bloku, strażacy w akcji

, Wiadomości, 26.09.2015 10:30, DK
W sobotnie (26.09) przedpołudnie strażacy z Andrychowa i okolic ruszyli do akcji. Wszystko dlatego, że jednym z budynków pojawiło się spore zadymienie.
Zadymienie w bloku, strażacy w akcji

Dym został zauważony w budynku przy ulicy Krakowskiej 107 w Andrychowie. Początkowo wyglądało to groźnie, a ponieważ zgłoszenie dotyczyło budynku wielorodzinnego - na miejsce zadysponowano strażków z JRG Andrychów, JRG Wadowice, OSP Andrychów i OSP Roczyny. 

 

Sytuacja szybko została wyjaśniona. Okazało się, że w piwnicy jeden z mieszkańców ciął deski. Było trochę smrodu i dymu. Mogło to się źle skończyć. To zaniepokoiło innych mieszkańców, którzy myśląc że to pożar, wezwali strażaków.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

misia29, 27.09.2015 20:47

Drodzy mieszkancy uważajcie bo na terenie naszego pieknego miasta szaleje niebezpieczny osobnik z gumówka i rozwala drzwi ........Akurat wiem kto to jest i oszczegam was....jest nie bezpieczny....

tipacz, 26.09.2015 12:11

Gumówką ? deski? Przecież deska wtedy zaczyna się palić a nie jest cięta

starymoher, 26.09.2015 11:09

Z tego co wiem to ciął deski gumówką i dlatego narobiło się trochę dymu i smrodu.