Zachowała zimną krew i pokierowała akcją ratowniczą podczas treningu

, Wiadomości, 03.10.2017 08:56, (red)
Kęty pod wrażeniem postawy Marty Rusek, która wykazała się fachową wiedzą i umiejętnościami i udzieliła pomocy koleżance, która zasłabła na treningu.
Zachowała zimną krew i pokierowała akcją ratowniczą podczas treningu

Marta Rusek jest zawodniczką KS Team Kęty (piłka ręczna) oraz członkinią Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach. Umiejętności nabyte w OSP przydały się jej podczas ostatniego trenigu w klubie sportowym.


- Dziś na treningu, podczas omdlenia jednej z zawodniczek, nie zawahała się nawet przez chwilę
– informują z dumą działacze kęckiego klubu. - Wraz z Trenerką udzieliła fachowej pomocy swojej koleżance. Zachowała zimną krew i odpowiednio pokierowała akcją ratowniczą. Dokładnie wiedziała, co zrobić i jakie kroki wykonać. Właśnie od takich dziewcząt powinniśmy się uczyć ;) Brawo Marta! Jesteś Wielka!

 

 

 

 

foto: https://www.facebook.com/KS-Team-K

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy