reklama

Z miłości do klubu zniszczyli elewacje

, Wiadomości, 02.01.2012 11:30, (red)
Na 2000 zł oszacowano straty, jakie poczynili w sylwestrową noc grafficiarze na gościnnych "występach" w Suchej Beskidzkiej. Zostali zatrzymani.
Z miłości do klubu zniszczyli elewacje

Suscy policjanci w nocy z 30/31 grudnia podczas patrolowania terenu miasta ujawnili na kilku budynkach w rejonie skrzyżowania ulic Mickiewicza z Zasypnicką napisy – graffiti dotyczące jednego z klubów sportowych.

 

Policjanci ustalili, że budynki „pomalowali” dwaj młodzi mężczyźni z Katowic, którzy przyjechali do Suchej Beskidzkiej na sylwestra. Ogólne straty wynoszą około 2000 zł na szkodę czterech pokrzywdzonych.

 

Sprawcy przyznali się do popełnienia czynu umyślnego uszkodzenia mienia poprzez namalowanie graffiti, przy czym jeden z nich 21-latek został przesłuchany w charakterze podejrzanego, a drugi, który jest nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

 

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Suszanin, 02.01.2012 13:16

Zlecić malowanie dobrym firmom na ich koszt to się dranie dowiedzą ile to kosztuje za 2 tys. to nawet farby nie kupi.