reklama

Wzmożona aktywność policji. O co chodzi?

, Wiadomości, 22.07.2016 20:10, ks
Więcej policyjnych patroli, więcej interwencji.
Wzmożona aktywność policji. O co chodzi?

W tych dniach w szeregach policji zapanowała ogromna mobilizacja. To z powodu Światowych Dni Młodzieży. Do wielu miejscowości przyjechali uczestnicy ŚDM z całego świata. Policjanci dbają, aby było bezpiecznie.

 

Jest więcej patroli na ulicach. Niektórzy już się o tym przekonali. W środę wieczorem policjanci interweniowali przy ul. Rynek w Andrychowie [na zdjęciu]. Na ławce na skwerze w okolicach magistratu siedziało kilku mężczyzn. Jeden z nich dostał mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Ponieważ zachowywał się agresywnie, przewieziono do radiowozem na komisariat.

 

Policjanci reagują na wszystkie sygnały o różnych podejrzanych wydarzeniach. Przykładowo, w czwartek do komendy policji w Wadowicach dwukrotnie docierały zgłoszenia o tajemniczych pakunkach znajdujących się na terenie Wadowic.

 

Na miejsce skierowano policyjne patrole. Dwukrotnie okazało się, że alarmy są fałszywe. Na alejce na plantach tajemniczy pakunek okazał się workiem ze śmieciami, a drugim tajemniczym znaleziskiem był... worek ze skoszoną trawą niedaleko siedziby komendy powiatowej policji.

 

 


 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 23.07.2016 07:30

zandrychowa, nie rozumiem o co Ci chodzi ???jesteś dilerem narkotykowym i czujesz się zagrożony jeszcze trochę i wyczyścimy Andrychów z z takich jak ty poprosimy Burmistrza aby wznowił akcje przy udziale Policji z Krakowa Andrychów i Kraków sobie z wami poradzi.

zandrychowa, 23.07.2016 06:57

Państwo PIS