Wywożą rzadziej, kasują tyle samo

, Wiadomości, 10.11.2017 14:00, red
Od listopada wywóz odpadów w gminie Andrychów tylko raz w miesiącu. Kto zapomniał?
Wywożą rzadziej, kasują tyle samo
Jeśli ktoś zapomniał - przypominamy, w sezonie jesienno-zimowym śmieci sprzed prywatnych posesji w gminie Andrychów wywożone są tylko raz w miesiącu. Wiele osób chyba o tym zapomniało, o czym świadczą wystawione przed ogródki odpady i nie zabrane przez firmę komunalną.

Na wiosnę i w lecie śmieci wywożone są dwa razy w miesiącu.

Cena za wywóz odpadów, bez względu na porę roku, jest taka sama - 10 zł od osoby miesięcznie (przy odpadach segregowanych). Taka zdecydowali radni.


Przypominamy harmonogram wywozu śmieci w zimowych miesiącach.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kalafior, 11.11.2017 11:21

@tomekx Szkoda tylko ze te uśrednione koszty są najwyższe w naszym regionie.Niesprawiedliwe dla mieszkańców prywatnych domów segregujących śmieci do mieszkańców bloków ,którzy niczego nie segregują .Gmina Wieprz ma niższa stawkę ,taką samą stawkę powinni miec pozostali mieszkańcy prywatnych budynków!

tomekx, 11.11.2017 09:36

opłata 10 zł to jest opłata wynikająca z uśrednionych kosztów

Lowca lewaków, 10.11.2017 16:15

I o to chodzi.Ciemnogród trzeba was doic z kasy i tyle. pozdro PiK :)