Wypadek na Górskiej. Trzy osoby poszkodowane

, Wiadomości, 04.01.2017 08:20, (red)
Trzy osoby ranne po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką.
Wypadek na Górskiej. Trzy osoby poszkodowane

 

Do wypadku doszło w środę (4.01) rano w Wieprzu na ulicy Górskiej. Wstępnie wiadomo, że trzy kobiety podróżujące samochodem osobowym zostały poszkodowane.

 

Na miejscu działania ratownicze prowadzą zespoły ratownictwa medycznego, strażacy z JRG Andrychów i OSP Wieprz oraz policja, która ustala przyczyny tego wypadku. 

 

- Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca Hondą nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym Scania - informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik wadowickiej policji.

 

Strażacy i policjanci apelują o ostrożną jazdę. Na drogach jest sporo śniegu, łatwo wpaść w poślizg. Niestety, w ostatnich dniach wypadków i kolizji jest bardzo dużo.

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy