Wypadek na drodze wojewódzkiej [FOTO]

, Wiadomości, 20.04.2017 07:20, (red)
Zimowe warunki na drogach. Rano na groźnego wypadku doszło na granicy Sułkowic z Targanicami.
Wypadek na drodze wojewódzkiej [FOTO]

 

Zimowe warunki na drogach. Rano na groźnego wypadku doszło na granicy Sułkowic z Targanicami.
Przed 7 rano na drodze wojewódzkiej w Targanicach doszło do zderzenia dwóch aut. Wstępnie wiadomo, że 3 osoby zostały poszkodowane. Droga jest zablokowana.

W czwartek (20.04) przed 7 rano na drodze wojewódzkiej w Targanicach doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba została przewieziona karetką do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut droga była zablokowana, obecnie jest już przejezdna.

 

Policja ustala dokładne przyczyny tego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca hondą straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewy pas i uderzyła w jadące prawidłowo renault megane, które następnie wpadło do rowu i uderzyło w mostek. Do szpitala odwieziona została pasażerka jadąca w samochodzie marki renault.

 

 

 

W środę również w Targanicach, na tej samej drodze, doszło do wypadku. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy