Wypadek drogowy, ranny kierowca

, Wiadomości, 15.10.2014 09:10, (red)
Policja ustala przyczyny kolejnego wypadku.
Wypadek drogowy, ranny kierowca

 

Kęty – wypadek drogowy, ranny kierowca
W dniu 14 października 2014 około godziny 18:20 w Kętach na ul. Świętokrzyskiej doszło do wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca.
Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkaniec Kęt kierując samochodem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji oraz betonowy słup elektryczny. W wyniku wypadku kierowca doznał obrażeń ciała i został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe na leczenie do szpitala.

We wtorek (14.10) około godziny 18:20 w Kętach na ul. Świętokrzyskiej doszło do wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca.

 

- Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkaniec Kęt kierując samochodem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji oraz betonowy słup elektryczny. W wyniku wypadku kierowca doznał obrażeń ciała i został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe na leczenie do szpitala - informuje nas rzecznik KPP Oświęcim Małgorzata Jurecka.

 

Z kolei o godzinie 16:55 w Kętach na ul. Żeromskiego mieszkaniec Kęt kierując samochodem marki Daewoo najechał na tył samochodu marki VW, a następnie uderzył w jadący z przeciwka samochód marki Opel, którym kierowała mieszkanka Bielska Białej.

 

Policjanci przypominają, że jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg i wzmożonej pracy służb ratunkowych. Statystyki wskazują, że do największej liczby zdarzeń drogowych dochodzi właśnie o tej porze roku, co ma związek ze zmienną aurą. U większości kierowców zmiana warunków drogowych wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – lecz niestety niektórzy dopiero po „szkodzie” zdają sobie sprawę z zagrożenia.  

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy