reklama

Wiedza o e-commerce – skąd ją czerpać?

, Wiadomości, 26.05.2022 09:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Konsumenci coraz chętniej sięgają po zakupy online i rezygnują z wizyt w sklepach stacjonarnych. Takie zjawisko rodzi więc szanse dla sprzedawców, którzy chcą sprzedawać w internecie. Jak zacząć swoją aktywność w e-commerce i skąd pozyskiwać wiedzę? Z pomocą przychodzi projekt Cyfrowe Rewolucje.
Wiedza o e-commerce – skąd ją czerpać?

Cyfrowe Rewolucje – wsparcie dla Twojego biznesu

Rozpoczęcie działalności w e-commerce budzi wiele pytań i wątpliwości. Sprzedawcy wkraczający w świat sprzedaży internetowej muszą nauczyć się, jak sprawnie rozwinąć swój biznes i go wypromować. Pojawiają się również wyzwania związane z budową sklepu online, doborem produktów oraz logistyką. Z myślą o rozwiązaniu tych trudności powstał projekt Cyfrowe Rewolucje od mBanku.

Platforma jest wypełniona wiedzą o e-commerce. Z jej zasobów mogą skorzystać zarówno początkujący, jak i obeznani z tematem sprzedawcy. Podzielona na zakładki strona zapewnia przejrzystość, a poruszanie się po niej jest intuicyjne. Możesz więc zdobyć interesujące Cię informacje za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

Gotowy kurs – otwieranie e-commerce krok po kroku

Chcesz zacząć sprzedawać w internecie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Na stronie Cyfrowych Rewolucji znajdziesz kurs, który szczegółowo omawia każdy krok otwierania sklepu online. Dowiesz się z niego m.in.:

  • jaką platformę sprzedażową wybrać,
  • jak zoptymalizować proces sprzedaży,
  • w jaki sposób rozwiązać kwestie prawne.

Na początku kursu zaznaczasz interesujący Cię model handlu (usługami lub towarami). Dzięki temu wskazówki są spersonalizowane i dopasowane do Twoich potrzeb. Cała ścieżka nauki jest dodatkowo zakończona krótkim testem, który pozwala sprawdzić wiedzę.

Inspiruj się najlepszymi

Początki bywają trudne. Jeśli brakuje Ci wiary w swój pomysł, możesz zainspirować się historiami innych przedsiębiorców. Na platformie przygotowanej przez mBank znajdują się opowieści osób z branży e-commerce, które mierzyły się z przeciwnościami losu. Ich podejście do problemów i nietuzinkowe rozwiązania pomogą Ci spojrzeć na własny biznes z innej perspektywy. Być może to właśnie jedna z tych historii nada Twoim działaniom nowej siły?

Poznaj Cyfrowe Rewolucje i zacznij zmiany!

Gdy cały świat przenosi się do internetu, zmiana standardowego modelu sprzedaży na tryb online jest nieunikniona. Zanim jednak zaczniesz działalność, zbierz wszystkie niezbędne informacje. W ten sposób oszczędzisz sobie wiele nerwów, a wkroczenie w nowy biznes będzie dla Ciebie łatwiejsze. Poznaj platformę Cyfrowe Rewolucje i przygotuj się na swoje pierwsze kroki w e-commerce!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy