reklama

Widzą swoją przyszłość w mundurze

, Wiadomości, 22.11.2012 10:00, (red)
Szkoły mundurowe, już na poziomie ponadgimnazjalnym, w modzie. Ślubowanie właśnie złożyli uczniowie z klasy mundurowej z Kalwarii.
Widzą swoją przyszłość w mundurze

Niedawno pisaliśmy o utworzonej od września klasie logistycznej w Zespole Szkół ZDZ w Andrychowie. Klasa mundurowa o profilu wojskowym od kilku lat działa z powodzeniem  Liceum Ogólnokształcącego w ZS im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej. Co roku przeprowadzany jest nowy nabór. Od września w pierwszej klasie uczy się 29 osób.

Ci młodzi ludzie zdecydownaie widzą swoją przyszłośc w mundurze. Ukończenie takiej klasy na pewno ułatwi im w przyszłości starania o pracę w wojsku, straży pożarnej czy policji. Niedawno podczas obchodów 115-lecia szkoły złożyli uroczyste ślubowanie.

 

foto: powiat.wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy