reklama

Wichura dała się we znaki. Połamane drzewa, kolizje, brak prądu

, Wiadomości, 02.12.2016 07:00, (red)
Z powodu silnie wiejącego wiatru to była pracowita noc dla strażaków z powiatu wadowickiego. Kilkanaście razy byli wzywani do usuwania skutków wichury.
Wichura dała się we znaki. Połamane drzewa, kolizje, brak prądu

 

W czwartek w nocy i w piątek nad ranem strażacy usuwali powalone na drogi drzewa w miejscowościach: Sułkowice, Skawinki, Gierałtowiczki, Stronie, Marcyporęba, Wadowice na ul. Wojska Polskiego, Izdebnik, Klecza Dolna, Andrychów plac Mickiewicza. Z kolei w Przytkowicach wichura porwała blaszany garaż, który również zatarasował jezdnię.

 

O 4:45 w Gierałtowicach doszło do kolizji: auto uderzyło w konar drzewa, który chwilę wcześniej runął na drogę. Do innej kolizji doszło o drugiej w nocy Brodach. Nikomu nic się nie stało.

 

Rano z powodu awarii prądu nie było w mejscowościach: Marcówka, Budzów, Stryszawa, Barwałd Dolny. 

Z informacji synoptyków wynika, że silny wiatr utrzyma się również w piątek.

 

foto: OSP Wieprz

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy