W trakcie awantury rzuciła kawałkiem płytki w drzwi sklepu

, Wiadomości, 26.09.2017 09:40, a
Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali kobietę, która uszkodziła szybę w drzwiach jednego ze sklepów
W trakcie awantury rzuciła kawałkiem płytki w drzwi sklepu

Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali kobietę, która uszkodziła szybę w drzwiach jednego ze sklepów. Wartość strat została oszacowana na kwotę 2000 zł. Zatrzymana usłyszała już zarzuty. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę na ul. Rynek w Andrychowie, dwie kobiety wszczęły awanturę. W trakcie kłótni, młodsza z kobiet, bez powodu  podniosła leżący na chodniku fragment płyty betonowej i uderzyła nim w szybę w drzwiach jednego ze sklepów mieszczącego się przy tej ulicy. Zaraz po zdarzeniu kobiety oddaliły się z miejsca, każda w inną stronę.

Andrychowscy policjanci z relacji świadków oraz po sprawdzeniu nagrania z monitoringu miejskiego ustalili i zatrzymali 21-letnią mieszkankę Andrychowa. Kobieta jest znana Policji, wcześniej była karana  za inne przestępstwa.

 

Zatrzymanej postawiono zarzut z art. 288 KK, do którego się przyznała. Grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

 

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Betty, 26.09.2017 20:18

Skąd t płytę betonowa wytrzasnela??? Przecież tam bruk jest. Aha - to Romka, prawda?

Zibi33, 26.09.2017 16:49

bolsen01 no co ty rzetelności od mn?

bolsen01, 26.09.2017 14:23

Panie redaktorze, więcej rzetelności. Bardzo proszę o podanie narodowości kobiety. Ludzie chcą wiedzieć

Probyme, 26.09.2017 08:59

do kamieniołomu, więzienia w Polsce są zbyt łagodne, o więzieniach w Europie ( Europa to nie unia pragnę przypomnieć lemingom z po i pelikanom z pisu ) nie chce wspominać bo tam wręcz ponoć wczasy