reklama

W święta policja zatrzymała kilku pijanych kierowców

, Wiadomości, 07.04.2015 09:10, (red)
W święta na drogach powiatu wadowickiego obyło się bez groźnych zdarzeń, ale zatrzymano wielu pijanych kierowców.
W święta policja zatrzymała kilku pijanych kierowców

 

3 kwietnia w Kalwarii Zebrzydowskiej na ul. Dworcowej policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Kalwaria, który będąc w stanie nietrzeźwym kierował samochodem marki Peugeot. Meżcvzyzna miał 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 
Kolejnego kierowcę policjanci zatrzymali w miejscowości Zagórnik, który będąc po użyciu alkoholu wynik (0,2 promila alkoholu) kierował samochodem marki Fiat Brawa doprowadzając do kolizji z samochodem marki Chevrolet Aveo.
4 kwietnia w miejscowości Nidek policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, który jechał na rowerze będąc w stanie nietrzeźwym – 2, promila
5 kwietnia 2015 r. w Andrychów na ul. Stanisława Wyszyńskiego policjanci zatrzyma 62-lentiego bez zameldowania, który będąc w stanie nietrzeźwym – 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - kierował samochodem marki Fiat Cinquecento.
6 kwietnia 2015 r. w miejscowości Klecza Dolna policjanci zatrzymali 54- letniego mieszkańca Kleczy Dolnej, który będąc w stanie nietrzeźwym – 2,24 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - kierował samochodem marki VW Iguan.
Kolejnego kierowcę zatrzymano w miejscowości Przytkowice 40-letniego mieszkańca Przytkowic, który kierował samochodem marki Opel Omega, będąc w stanie nietrzeźwym – wynik 1,74  promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Natomiast w miejscowości Skawinki policjanci zatrzymali 18-lentiego mieszkańca miejscowości Zachełmna, który kierował samochodem marki Opel Corsa, będąc po użyciu alkoholu – 0,48 promila alkoholu.

3 kwietnia w Kalwarii Zebrzydowskiej na ul. Dworcowej policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Kalwaria, który będąc w stanie nietrzeźwym kierował samochodem marki Peugeot. Mężczyzna miał 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

 

Kolejnego kierowcę policjanci zatrzymali w miejscowości Zagórnik, który będąc po użyciu alkoholu wynik (0,2 promila alkoholu) kierował samochodem marki Fiat Brawa doprowadzając do kolizji z samochodem marki Chevrolet Aveo.

 

4 kwietnia w miejscowości Nidek policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, który jechał na rowerze będąc w stanie nietrzeźwym – 2,48 promila alkoholu.

 

5 kwietnia 2015 r. w Andrychów na ul. Stanisława Wyszyńskiego policjanci zatrzymali 62-letniego meżczyznę bez zameldowania, który będąc w stanie nietrzeźwym – 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - kierował samochodem marki Fiat Cinquecento.

 

6 kwietnia 2015 r. w miejscowości Klecza Dolna policjanci zatrzymali 54- letniego mieszkańca Kleczy Dolnej, który będąc w stanie nietrzeźwym – 2,26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - kierował samochodem marki VW Iguan.

 

Kolejnego kierowcę zatrzymano w miejscowości Przytkowice. 40-letni mieszkaniec Przytkowic kierował samochodem marki Opel Omega, będąc w stanie nietrzeźwym – wynik 1,74  promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Natomiast w miejscowości Skawinki policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca miejscowości Zachełmna, który kierował samochodem marki Opel Corsa, będąc po użyciu alkoholu – 0,48 promila alkoholu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy