reklama

W sobotę kaskaderskie show na stadionie

, Wiadomości, 02.07.2015 18:10, (red)
Streets Owners, czyli wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie...
W sobotę kaskaderskie show na stadionie

Samochody, motocykle, quady, akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika. Wszystko to w wykonaniu kaskaderów z grupy Streets Owners będzie można zobaczyć w jednym miejscu.

 

Jak informują nas organizatorzy, pokaz odbędzie się na stadionie MKS Skawa Wadowice, ul. Błonie 2, w sobotę (4.07)  w godzinach 19:00 - 20:30. Wszystkie bilety w cenie wstępu ulgowego - tylko 20 zł. Kasa czynna w dniu pokazu, na stadionie od godziny 18:00

 

 

Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs. Do wygrania 6 "wejściówek" na sobotni pokaz. Wystarczy napisać krótkie uzasadnienie: dlaczego warto wybrać się na do Wadowic na pokaz kaskaderów? 6 najciekawszych, naszym zdaniem, odpowiedzi zostanie przez nas nagrodzonych biletami.

 

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]

W mailu powinny znaleźć się:

1/ odpowiedź

2/ imię i nazwisko osoby zgłaszającej

3/ numer telefonu

4/ dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy