reklama

W nocy strażacy gasili pożar budynku na Beskidzkiej [AKTUALIZACJA]

, Wiadomości, 03.11.2015 02:25, ks
W nocy strażacy z Andrychowa i okolicznych miejscowości walczyli z groźnym pożarem budynku mieszkalnego.
W nocy strażacy gasili pożar budynku na Beskidzkiej [AKTUALIZACJA]

 

We wtorek (3.11) po 1 w nocy strażacy zostali zaalarmowani o groźnym pożarze w budynku mieszkalnym przy ulicy Beskidzkiej w Sułkowicach k. Andrychowa. To był bardzo duży pożar. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał po części mieszkalnej budynku. Mimo późnej pory, na szczęście w porę został zauważony i nikomu nic groźnego się nie stało. Z budynku ewakuowano zamieszkałą w nim rodzinę, w tym dzieci.

 

W akcji gaśnczej brali udział strażacy z JRG Andrychów i Wadowice oraz z kilku jednostek OSP z gminy Andrychów: Sułkowice Łęg, Targanice Górne, Targanice Dolne, Andrychów.

 

Wstępnie przypuszcza sie, że przyczyną pożaru mogło być rozszczelnienie komina. Spaleniu uległy pomieszczenia mieszkalne na pierwszej kondygnacji budynku wraz z całym wyposażeniem. Straty będą bardzo duże. Na szczęście, część budynku udało się strażakom uratować.


 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy