reklama

W niedzielę szczepienia w Wieprzu

, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 10.09.2021 16:17, INFORMACJA PRASOWA
12 września 2021r. (niedziela) w godzinach od 8.00 do 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieprzu otwarty będzie mobilny punkt szczepień.
W niedzielę szczepienia w Wieprzu
Szczepienia będą się odbywać bez wcześniejszej rejestracji.

Szczepienia preparatem firmy PFIZER (pierwsza i druga dawka) oraz JOHNSON&JOHNSON (jedna dawka).

W godzinach 10:00 - 11:00 będzie możliwość zaszczepienia dzieci w wieku od 12 do 15 lat, których kwalifikować do szczepienia będzie lekarz.

Organizatorzy punktu szczepień przypominają, że pacjenci szczepieni pierwszą dawką w innym punkcie, również mogą zgłosić się bez wcześniejszej rejestracji na podanie drugiej dawki (od szczepienia musi minąć minimum 21dni), nawet jeśli termin jest już wyznaczony w innym miejscu. Bardzo prosimy o zabranie dokumentu tożsamości, a w przypadku dzieci może to być legitymacja szkolna.

Szczegółowe informacje pod nr 518 314 202


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy