reklama

W niedzielę obchody rocznicy, burmistrz negatywnie o wniosku radnych PiS

, Wiadomości, 08.04.2015 09:00, (red)
W najbliższą niedzielę, 12 kwietnia, w Andrychowie odbędą się uroczystości w piątą rocznicę katastrofy smoleńskiej.
W niedzielę obchody rocznicy, burmistrz negatywnie o wniosku radnych PiS

 

W najbliższą niedzielę, 12 kwietnia, w Andrychowie odbędą się uroczystości w piątą rocznicę katastrofy smoleńskiej. O godz. 9:30 w kościele św. Macieja w Andrychowie zostanie odprawiona msza św. w intencji śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego Małżonki Marii Kaczyńskiej oraz wszystkich ofiar tragedii smoleńskiej.
Po nabożeństwie zaplanowano złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy.
- Parafia św. Macieja w Andrychowie, Poseł na Sejm RP Marek Polak i Komitet Terenowy PiS w Andrychowie zapraszają na uroczystość Przedstawicieli środowisk, ugrupowań i wszystkich, którym bliskie są wartości patriotyczne i pamięć o poległych na rosyjskiej ziemi – informuje nas Ireneusz Żmija, asystent posła Marka Polaka.
Podczas marcowej sesji Rady Miejskiej w imieniu klubu PiS Anna Gancarczyk proponowała, aby również w program miejskich obchodów święta Konstytucji 3 Maja i innych państwowych rocznic włączone zostało przejście delegacji przed tablicę smoleńską, która znajduje się na terenie parafii w Andrychowie i upamiętnienienia ofiar tej katastrofy.
Burmistrz Tomasz Żak nie wiedzi takiej potrzeby.
- Święto 3 Maja jest świętem państwowym. Natomiast rocznice innych wydarzeń są w innych terminach. Ja nie chciałbym łączyć tych świąt, ponieważ w rocznicr i tak są tam składane kwiaty, oddawany jest hołd. Jeżeli to się ma odbywać 10 kwietnia, no to jest 10 kwietnia. Jeżeli jest 1 marca dzień Żołnierzy Wyklętych to składane sa kwiaty 1 marca – mówił T. Żak.

W niedzielę o godz. 9:30 w kościele św. Macieja w Andrychowie zostanie odprawiona msza św. w intencji śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego Małżonki Marii Kaczyńskiej oraz wszystkich ofiar tragedii smoleńskiej.

 

Po nabożeństwie zaplanowano złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy.

 

- Parafia św. Macieja w Andrychowie, Poseł na Sejm RP Marek Polak i Komitet Terenowy PiS w Andrychowie zapraszają na uroczystość Przedstawicieli środowisk, ugrupowań i wszystkich, którym bliskie są wartości patriotyczne i pamięć o poległych na rosyjskiej ziemi – informuje nas Ireneusz Żmija, asystent posła Marka Polaka.

 

Podczas marcowej sesji Rady Miejskiej w imieniu klubu radnych PiS radna Anna Gancarczyk proponowała, aby również w program miejskich obchodów święta Konstytucji 3 Maja i innych państwowych rocznic włączone zostało przejście delegacji przed tablicę smoleńską, która znajduje się na terenie parafii w Andrychowie i upamiętnienienia ofiar tej katastrofy.

 

Burmistrz Tomasz Żak nie wiedzi takiej potrzeby.

 

- Święto 3 Maja jest świętem państwowym. Natomiast rocznice innych wydarzeń są w innych terminach. Ja nie chciałbym łączyć tych świąt, ponieważ w rocznice i tak są tam składane kwiaty, oddawany jest hołd. Jeżeli to się ma odbywać 10 kwietnia, no to jest 10 kwietnia. Jeżeli jest 1 marca dzień Żołnierzy Wyklętych to składane są kwiaty 1 marca – mówił T. Żak.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

corleone, 11.04.2015 22:25

Coś się zdaje że Poseł Polak dąży do takiego stanu że gdy się jest członkiem Stowarzyszenia Teraz Andrychów to należy wypisać się z PiSu . Na szczęście Stowarzyszenie ne sekcjonuje członków na z PiSu i nie z PiSu zapisać się może każdy. Pan Lipski owszem jest w PiS co nie przeszkadza reszcie członków TA akceptować jego przynależności do tego ugrupowania. Szkoda tylko że w odwrotną stronę to nie działa. Powód nagonki ze strony PiSu na TA banalny . Stowarzyszenie nie poparło Kandydata PiS na burmistrza w II turze. Z resztą nie poparło tego drugiego również ...

dr_house, 11.04.2015 21:51

@maniek ale ja pytałem o radnych z PISu a o ile wiem to osoba o której piszecie reprezentowała Stowarzyszenie Teraz Andrychów.

Maksymilian, 11.04.2015 21:44

Lipski jest z PiS-u .Należy od około dziewięciu lat. abcabc;moim zdaniem celowo wprowadzasz w błąd ,

mark7, 11.04.2015 21:32

Myślę ,że najwyższy czas wynaleźć lewatywę dla mózgu. Pilnie potrzebna!!!!

mareczek, 11.04.2015 21:22

Abccabc trafiona zatopiona to zmienia temat zamiast przeprosić za kłamstwo Jak nie było Żaka nie było Babskiego na tych uroczystościach wczoraj co robili młodzi na cmentarzu wieczorem to zamiast kłamać na temat innych niech abcabc powie Zakowi i Babskiemu prosto w twarz "tak są .........szukaniem spisków że nie pamiętają o ofiarach Katynia"

abcabc, 11.04.2015 20:56

lipski jest z pisu pierwsze słyszę chyba tego pisu od kubienia więc pewnie już na wylocie bo jaś czyści szeregi hehehe

maniek, 11.04.2015 20:47

Robisz abcabc to co umiesz najlepiej czyli kłamiesz. Akurat „pisowcy” byli. Na przykład pan Janusz Lipski jaki startował z listy PiSu. Nie było nikogo z władz! Zapytaj organizatorów, pana Janusza Lipskiego albo zobacz zdjęcia. Gdyby trzymać się Twojej logiki ci z władzy "tak są zajęci wałkowaniem tematu smoleńskiego i szukaniem spisków że nie pamiętają o ofiarach Katynia"??? Następnym razem zanim wylejesz jad obsesji abcabc przejrzyj zdjęcia żeby nie kompromitować szefa i swoich kolegów.

abcabc, 11.04.2015 20:16

no własnie pisowcy tak są zajęci wałkowaniem tematu smoleńskiego i szukaniem spisków że nie pamiętają o ofiarach Katynia

dr_house, 11.04.2015 20:04

@igor7 wczoraj była rocznica zbrodni katyńskiej. W Andrychowie jest przypominająca o tym tablica. Jeżeli jesteś taki obeznany to może mi powiesz który radny z ramienia PIS pojawił się na uroczystości organizowanej ku pamięci tych ofiar?

kamil, 11.04.2015 19:36

co za wykwintny język pamiętaj żeby jutro zameldować się na mszy

szpp, 11.04.2015 19:18

Pisiorki dajcie już spokój bo nie da się tv właczyć przez was

igor7, 11.04.2015 17:44

rudy złodziej i bandyta od którego to wszystko się zaczęło wczoraj zniknął.... strach zagląda coraz głębiej w oczy...... youtube.com/watch?v=pZB3OJemoLw kilka sekund....mówiących wszystko o żółwiku w Smoleńsku rudego złodzieja i bandyty z Putinem nie wspomnę...

xpek, 11.04.2015 17:41

jak to ktoś ładnie określił:polityczni taniec PIS na trumnami trwa od 5 lat

asquit, 11.04.2015 11:57

ty byś się nadawał na reporterke tv republikac wczoraj tam namiętnie dociekała - kto zlecił,czy premier mógł zlecić a nawet ile mu za to grozi . takie podsycanie atmosfery i dokarmianie takich igorków właśnie na podstawie zerowych faktów bo każdy normalnie myślący wie że nie ma tu żadnych podtekstów i spisków . wystarczy dokładnie zapoznać się z faktami niestety racją jest to że powstaje sekta smoleńska

igor7, 11.04.2015 11:15

Tusk z Komorowskim oddali śledztwo sowieckiej swołoczy spod znaku KGB nie zgadzając się na międzynarodowe śledztwo. Powód ? - STRACH .... Strach będzie towarzyszył Tuskowi,Arabskiemu,Komorowskiemu i innym umoczonym do końca ich dni...

mark7, 11.04.2015 10:33

Ja negatywnie wyselekcjonowany Polak chcę wtrąci swoje trzy grosze do dyskusji.Mam świadomość ,że z takim obciążeniem moralnym jestem postrzegany przez elity patriotyczno-kalolickie jako dziwoląg i osoba nie z tej rzeczywistości. Informuje zatem ,że owy osąd jest wynikiem selekcji,ale występującej obecnie.Tak chętnie i bezkrytycznie używanej przez tzw dobrych Polaków i Katolików. Ktoś zapyta jak się z tym czuję? Ano ,nie najgorzej. W mojej opinii najważniejszą zdobyczą nowych czasów jest ogólnie pojęta wolność. Wolność do opinii,do poglądów ,a przede wszystkim możliwość wyboru swej drogi życia ,bez żadnych ograniczeń.Oczywiście w ramach obowiązującego prawa i zwyczajów panujących w środowisku ,w którym przyszło mi żyć.Z racji posiadanego wieku, mam doskonałe warunki by porównać systemy ,w których żyłem i żyje obecnie. Nie jest moją intencją ,by kogokolwiek obrazić ,ale mam wrażenie,że ludzie ,lub znaczna ich część pozbawiona jest umiejętności oceny sytuacji, stosująca zasady stada, włącznie z utarczkami pomiędzy sobą. Trudno mi sobie wyobrazić ,bym oceniał ludzi po wyglądzie , i ich preferencjach.Dla mnie są oni dobrymi lub złymi ludźmi.Zawsze próbuję w nich znaleźć tą dobrą stronę. Z wielką przyjemnością rozmawiam z osobami życzliwymi i otwartymi ma innych. Cieszę się z ich sukcesów ,i przeżywam ich niepowodzenia.To tak niewiele ,ale emocje z tym związane są pozytywne i po prosty łatwiej żyć.Nie znam przypadku stwierdzenia kogokolwiek ,by zwada i nieporozumienia budowały w nim pozytywne odczucia.Choć z takimi przypadkami miałem do czynienia. Oceniam je jako symptomy braku równowagi emocjonalnej,lub psychicznej. Lub jest to ich wybór niepodlegający mojemu osądowi. Na nadchodzące wolne dni życzę wszystkim dużo słońca i dobrego samopoczucia. Mamy wiosnę ,więc korzystajmy z niej!!!!!

Ketsok, 11.04.2015 09:35

@dr_house Bo wygodniej jest grać w merytoryce "my was uratujemy przed nimi, bo oni zniszczą Polskę" niż pokazać coś za co można darzyć sympatią. Dlatego czarny PR jest tak znaczącą siłą propagandy w Polsce. A wyborcy ciągle dzielą się tylko na tych, którzy: a) wierzą ślepo w propagandę medii mainstreamowych b) wierzą w propagandę ambonową c) myślą i wyciągają wnioski. Zresztą najlepszym przykładem jest tu to obrzucanie się błotem w komemtarzach na mamnewsa.pl Racja - dla Najwyższego nie ma różnicy między prezydentem a stewardesą, ale dla narodu już tak... Bądź co bądź Kaczyński był głową Państwa.

Ketsok, 11.04.2015 08:29

@dr_house Bo wygodniej jest grać w merytoryce "my was uratujemy przed nimi, bo oni zniszczą Polskę" niż pokazać coś za co można darzyć sympatią. Dlatego czarny PR jest tak znaczącą siłą propagandy w Polsce. A wyborcy ciągle dzielą się tylko na tych, którzy: a) wierzą ślepo w propagandę medii mainstreamowych b) wierzą w propagandę ambonową c) myślą i wyciągają wnioski. Zresztą najlepszym przykładem jest tu to obrzucanie się błotem w komemtarzach na mamnewsa.pl Racja - dla Najwyższego nie ma różnicy między prezydentem a stewardesą, ale dla narodu już tak... Bądź co bądź Kaczyński był głową Państwa.

stan, 10.04.2015 23:35

Maksiu tak na dobranoc dla Ciebie cytat z jednego z portali (z opisem tym całkowicie się zgadzam): " Sekta smoleńska to PIS i Kościół. Obydwie te instytucje żerują na głupocie tych samych ludzi - wytresowanych w wierze. Kościół daje PISowi wsparcie propagandowe tysięcy ambon kościelnych mediów oraz daje świadectwo moralności. Bez tego wsparcia PIS z tymi bredniami daleko by nie zajechał . Wart wspomnieć o roli mediów, które wykorzystują PISowskie łgarstwa do urządzania igrzysk partyjnych propagandystów , gdzie liczy się sensacja a nie dążenie do prawdy " - obyś nie był członkiem tej sekty !!!

mark7, 10.04.2015 23:09

Bez komentarza.

mark7, 10.04.2015 22:54

Komentarz usunięty przez autora.

Maksymilian, 10.04.2015 21:20

Szanowni adwersarze napisałem że cierpliwie oczekuję na normalne i rzetelne śledztwo w sprawie katastrofy w której zginęli obywatele polski o różnych poglądach politycznych.Ponadto napisałem że PIS ma lepszego kandydata na prezydenta. Poczytajcie sobie jak te moje poglądy i preferencje komentowaliście.Kłamstwa pomówienia i obelgi pod moim adresem to wasza odpowiedź.Trudno nie odpowiedzieć takim językiem choć się nim brzydzę.Niestety wy jesteście produktem negatywnej selekcji jaka trwała w PRL i trudno wam to zrozumieć.Na przyszłość zastanówcie się nad swoimi komentarzami.Cieszę się gdy w Kościele coraz częściej spotykam ludzi którzy byli z drugiej strony" barykady."

igor7, 10.04.2015 19:12

najwyższy czas wyplenić sowieckich agentów.... pierwszy krok - 10 maja PO ze swoimi mediami zrobią wszystko by do tego nie dopuścić... wykop.pl/link/2489627/komorowski-wrak-tu-154m-jest-niepotrzebny/

stan, 10.04.2015 17:29

Miło przeczytać co piszą moi poprzednicy, w całości się z tym zgadzam. Pozdrawiam !

dr_house, 10.04.2015 16:51

@Ketsok problem w tym, że po obu stronach jest podział na "my i oni" moim zdaniem niepotrzebny. Jeżeli chodzi o ofiary katastrofy to dla tego przed kim stanęli niema znaczenia czy ktoś był prezydentem czy stewardessą. Jedyne co powinno być powiedziane/napisane "Cześć Ich pamięci".

mark7, 10.04.2015 11:15

Komentarz usunięty przez autora.

Ketsok, 10.04.2015 06:47

Od razu na start, bo tutaj trzeba się od razu deklarować (niestety): Nie popieram Pana Żaka, ale nie popieram też szeroko rozumianego PISu. Również mam wrażenie, że gdyby w katastrofie zginął Tusk ze świtą nie byłoby uroczystości kościelnych, ale nie o tym... Lech Kaczyński mimo antypatii jaką go darzyłem był prezydentem RP. Czy nam się to podobało, czy nie. Zginął w czasie, kiedy obejmował urząd. Dlatego jego pamięć powinna być żywa. Nie dlatego, że był dobrym politykiem (w to wnikać nie chce), tylko dlatego, że zginął będąc właśnie demoktatycznie wybraną głową państwa. Miejscem w którym oddawać mu się będzie cześć powinny być tablice, pomniki - nie kościół (tu akurat mamy tablice przy kościele, co w moim odczuciu jest błędem). Upamiętniać powinniśmy go w dzień katastrofy a nie przy okazji świąt państwowych, więc w tym aspekcie przytakuje Żakowi. Tyle mojego zdania. PS. Duda... populista jak całe PIS. Niczym nie różni się od równie populistycznego Komorowskiego... Poglądy inne a poziom politykowania ten sam. A później zdziwienie, że młodzi kierują swoje głosy na ugrupowania "nacjonalistyczne".

stan, 10.04.2015 00:35

Dlaczego panowie się wzajemnie obrażacie !. Pan Maksymilian to naprawdę wartościowy, miły człowiek, wybitny specjalista( inżynier) w swym zawodzie , jednak nie każdy musi się do " polityki" nadawać ! - i tak niestety jest w tym przypadku. Drugą profesją na której na pewno się fantastycznie zna , jest hodowla gołębi pocztowych, i tu życzyć Mu trzeba samych sukcesów . Powyższe oczywiści nie oznacza , że nie może On, popierać niejakiego Dudę na prezydenta, gdyż takie są uroki demokracji , o którą w minionym okresie p. Maksymilian odważnie zabiegał.

Maksymilian, 09.04.2015 22:23

Do funkcji sołtysa nigdy nie aspirowałem.Ty też w "czerwonym rynsztoku". Piszcie merytorycznie bo wyraźnie wam brakuje argumentów.Przedstawcie się na tym forum to podyskutujemy.Marnie z waszymi szarymi komórkami,No ale jaki wygląd tyle się ich można spodziewać. Kłamstwa i pomówienia to wasza specjalność.

mark7, 09.04.2015 21:26

Komentarz usunięty przez autora.

Maksymilian, 09.04.2015 21:25

tomekx;poczytaj komentarze to zauważysz czym się różni "czerwony rynsztok' od przyzwoitych ludzi.Skoro wam z tym dobrze to wasza sprawa.Skupcie się na temacie a nie na ubliżaniu i oczernianiu mojej osoby.

tomekx, 09.04.2015 21:05

Pozostaje mi jedynie ubolewać nad tym jak maksymilian klasyfikuje ludzi

Maksymilian, 09.04.2015 20:29

tomekx;wygląda na to że ty też nosiłeś czerwoną szturmówkę.

tomekx, 09.04.2015 20:23

Co za wykwintny język niedoszłego radnego :Błysk

Maksymilian, 09.04.2015 20:07

tomacik;od kiedy taka miernota jest uprawniona do komentowania moich opinii? Skoro byłem kierownikiem niepartyjnym to coś musiałem umieć.No ale ty nosiłeś czerwoną szturmówkę i byłeś najlepszym "kacykiem".Człowieku od kiedy to ty decydujesz o moim postępowaniu.W zakładzie było tylko kilku kierowników nie należących do partii.

tomacik, 09.04.2015 12:44

Widzę że Maksymilian dalej uprawia politykierstwo. Jak nie swoje to pis-owskie. Widzę że jak był beznadziejnym kierownikiem to dalej taki pozostał. Nic bo życie nie nauczyło. A szkoda

stan, 09.04.2015 07:00

Czy ta Ania Grocka ( Gancarczyk), też na starość zwariowała ?!.

stan, 09.04.2015 06:56

Cz ta Ania Grocka ( Gancarczyk),też na starość zwariowała ? !

dr_house, 09.04.2015 00:13

@ogi33 masz rację, że to określenie marketingowo społeczne. Nie jestem ani socjologiem ani teologiem i nie chcę się zagłębiać w ten temat zbytnio bo nie czuję się kompetentny. Wracając jednak do głównego tematu to mam takie samo zdanie jak burmistrz. tomekx a jeżeli możesz to powstrzymaj się od komentarzy typu"PIS atakuje PIS i jak wierzyć tym zakłamańcom.? bo z PISem jak na razie mam mało co wspólnego a również jak było za co to krytykowałem Pietrasa.

ogi33, 08.04.2015 23:48

@dr_house wg mnie "katol" to produkt manipulacji uczciwy , PROSTY człowiek w machinie propagandy tylko przy pomocy macherów od inżynierii społecznej zarządcy emocji

dr_house, 08.04.2015 23:22

@ogi33 sam jestem katolikiem ale z przykrością muszę stwierdzić, że są "katole", którzy przeginają i tym szkodzą wszystkim. Jeżeli natomiast chodzi o rocznice i uczczenie pamięci ofiar katastrofy to róbmy to z szacunkiem i godnością

ogi33, 08.04.2015 22:10

@dr_house akcja "pod krzyżem" była rozgrywana przez "służby" to oczywiste ( koleś krzyczący "Komorowskiemu kula w łeb" potem ręka w rękę z Palikotem, poszukaj, wg obyczajówki po prostu stołeczny alfons odrabiał protekcje) może byłeś celem tego rozpracowania podzielić Polaków no bo za co te bluzgi dostałeś na prawdę myślisz , że za wygląd ci katolicy tak wyzywali wszystkich ??

dr_house, 08.04.2015 21:55

@igor7 byłeś widziałeś? Mnie osobiście zbluzgały i opluły "moherowe berety" jak przechodziłem przed "pałacem" od Zamku Królewskiego w kierunku Nowego Światu i stanąłem na chwile przed "krzyżem" Nie wiem czemu osądzasz wszystkich jednakowo a jak oceniasz to ciekawe jak ocenisz Adama Hofmana. Też jako leminga?

Maksymilian, 08.04.2015 21:23

Lepszym kandydatem na prezydenta jest kandydat PiS.

igor7, 08.04.2015 21:12

pijana banda szczająca na znicze na Krakowskim Przedmieściu .... nie ma lepszego przykładu bezmózgiego leminga głosującego na komuchów,Komoruskiego i PO.... media wyprały mózgi połowie narodu... zagłosują na esbeka,aferzystę,złodzieja i Bóg wie kogo jeszcze.... Rzygają tylko na widok Kaczyńskiego....

zorientowany, 08.04.2015 20:35

PO to mniejsze zło od PISu i dlatego znowu wygrają wybory

Maksymilian, 08.04.2015 20:20

Ja cierpliwie czekam na rzetelne i normalne śledztwo.Jak na razie to nie widzę ani rzetelności ,ani normalności w prowadzonym śledztwie.Prawda jest tylko jedna i należy do nie dążyć.

dr_house, 08.04.2015 20:20

@igor7 reprezentowanie poglądów i postulatów z których się ktoś wycofuje to obłuda. Teraz wyszła sprawa in vitro (że już nie [ciach!]), ciekawe co powiesz jak będą chcieli położyć Wałęsę, Kwaśniewskiego i Komorowskiego na Wawelu. @zorientowany bardzo nie proszę o niedzielenie Polaków na PIS i POlubów bo to nie jest taki łatwy podział

zorientowany, 08.04.2015 19:59

PIS wpadł dziś w pułapkę -nie wiedzą co powiedzieć o nowych nagraniach I tak ugotują się we własnym sosie

igor7, 08.04.2015 19:55

rudy złodziej zbiegły do Brukseli wraz z Komoruskim nie zgodzili się na międzynarodowe śledztwo.. oddali je sowieckiej swołoczy spod znaku KGB... po tak haniebnej decyzji lemingi z wypranymi mózgami nie rzygają.... lemingi z wypranymi mózgami rzygają na widok Kaczyńskiego ... Putin jest z was dumny!!!

dr_house, 08.04.2015 17:01

@tomekx nie przeginaj. Mam swoje zdanie na ten temat, dość często bywam w stolicy, a, że w okolicach "Powązek" więc też znajduję czas na rozmyślania itp. ale robienie marszów co miesiąc uważam za śmieszne i prowokacyjne.

tomekx, 08.04.2015 15:54

To znaczy wygra normalność a nie awantura

tomekx, 08.04.2015 15:52

PIS atakuje PIS i jak wierzyć tym zakłamańcom.? Komorowski i PO znowu wygra

dr_house, 08.04.2015 15:02

@asquit "Maciar" dalej tak myśli. Dobrze, że poseł nie wymyślił comiesięcznych marszów przed Urzędem. Pamięć ofiar tak ale nie róbmy szopek.

asquit, 08.04.2015 13:19

ciekaw jestem czy po ujawnieniu ostatnich nagrań pisowcy nadal sądzą że doszło do zamachu pisowskie media nie mogą się pogodzić i dziś chyba zwariowały

tipacz, 08.04.2015 13:18

Jak tomka nie lubie to tu muszę mu przyznać racją. Żygać mi sie za przeproszeniem chce jak znowu rozgrzebują to śmierdzące g....

corleone, 08.04.2015 11:27

Weźcie mi tego POlaka z oczu i ten cały Andrychowski KISSSSSS. Emeryci, hipokryci, pociotki Pietrasa. Nawet we własnym gronie nie potrafią się dogadać. Brawo Panie Burmistrzu żadnych wspólnych uroczystości.

Maxymilian, 08.04.2015 11:16

Mieszkańcy nie czują takiej potrzeby, no chyba że ci co nie popierają PiSu to nie mieszkańcy, a pospolite bydło? "Burmistrz Tomasz Żak nie wiedzi takiej potrzeby."- ja też nie "wiedzem" takiej potrzeby, a redaktorki do szkoły może?

michall, 08.04.2015 10:38

pisiory na wawel na kolanach 10 kwietnia

rafi, 08.04.2015 10:32

Komentarz usunięty przez autora.

ogi33, 08.04.2015 10:02

teraz ludzi wykańcza się w zaciszu gabinetów w ustawionych konkursach a w NA nieustająca propaganda sukcesu forma inna ale cele te same

abcabc, 08.04.2015 09:12

jak pietras z pisu był burmistrzem indoktrynacja polityczna i niszczenie osób które myślą inaczej w wykonaniu szczególności posłusznych 'reporterów' z nowin andrychowskich miała się dobrze teraz burmistrzem jest żak,Andrychów jest juz wolny

michall, 08.04.2015 09:09

jakby to leciał Tusk i ludzie tylko z PO i SLD to wogóle nie byłoby żadnych rocznic w kościołach,takie są te ugrupowania patryjotyczne

olszyniak, 08.04.2015 09:07

Burmistrz to nie widzi większości potrzeb mieszkańców !!

remek, 08.04.2015 08:57

@michall: Spoko, przy następnym remoncie ktoś na to wpadnie :)

michall, 08.04.2015 08:33

pamięć zmarłych czci się na cmentarzu

tomekx, 08.04.2015 08:26

Niektórzy jak zwykle mają problemy z oddzieleniem pamięci o zmarłych od polityki

michall, 08.04.2015 08:25

się dziwie czemu jeszcze tych Kaczyńskich nie namalowali gdzieś koło ołtarza, już kiedyś była taka akcja w tym kościele