W Lany Poniedziałek rusza nowy sezon w Energylandii

, Wiadomości, 16.04.2017 14:45, (red)
Tradycyjnie już w Poniedziałek Wielkanocny tj. 17 kwietnia, największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze otwiera się z kolejnym sezonem.
W Lany Poniedziałek rusza nowy sezon w Energylandii

W tym roku Energylandia wzbogaci się aż o 19 zupełnie nowych atrakcji. Flagową będzie najwyższy i najszybszy na Świecie wodny Roller Coaster – Speed Water Coaster. Energylandia zaskoczy wszystkich już na samym wejściu. Zrewolucjonizowana brama wejściowa z wieżyczkami, zwiększoną ilością kas oraz restauracją na piętrze. Wewnątrz dziedziniec, nowe kawiarnie, sklepy oraz nowa restauracja.

 

Wśród nowości, należy wymienić między innymi familijny roller Coaster Boomerang. Do strefy familijnej dołączy zupełnie nowa wioska szwajcarska, w której zauważymy nową wodną atrakcję Swiss Water Caps o ciekawym rozbudowanym spływie wodnym.

 

Amatorzy mokrych atrakcji w znajdą tutaj Anacondę, atrakcję gwarantującą spływ łodzią po niezwykłym stylizowanym storze. Podczas tego spływu czekają nas dwa zjazdy z wysokości 10 i 15 metrów. Ci którzy zamiast łodzi wolą pontony zapraszamy na Jungle Adventure, największej tego typu atrakcji w Europie Środkowo-Wschodniej! Obok niej znajdziemy Wiking Ride, czyli spokojną wodną trasę łódeczkami, z których obserwować będziemy gości korzystających z Roller Coatera Dragon RMF. Znów nieopodal Roller Coastera Formuła powstała, utrzymana w iście sportowym klimacie, restauracja o tej samej nazwie – Formuła.

 

Największy obszar zajmie flagowa atrakcja sezonu 2017, czyli Speed Water Coaster - najwyższy i najszybszy na świecie wodny roller Coaster. Spacerując w kierunku Water Parku zauważymy dwukrotnie większą Bajkolandię wzbogaconą o 10 nowych urządzeń.

 

Zmiany zobaczyć można już teraz na specjalnie przygotowanym wideo: 

 

Utwarcie sezonu już 17 kwietnia – w Lany Poniedziałek.

 

 

INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy