W centrum Andrychowa wyłudzają pieniądze za parkowanie

, Wiadomości, 01.12.2019 10:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Małe ostrzeżenie od mieszkanki Andrychowa.
W centrum Andrychowa wyłudzają pieniądze za parkowanie
Jak informuje nas pani Monika w centrum Andrychowa można spotkać człowieka, który wyłudza od kierowców pieniądze za parkowanie.

Ostrzegam przed wyłudzaczem pieniędzy na parkingu Wizan na Legionów. Mężczyzna w czapce góralskiej w stanie nietrzeźwym dnia 27 listopada około godziny 10, podszedł do mojego zaparkowanego samochodu, chcąc pobrać opłatę parkingową. Po poproszeniu go, by okazał dokument uprawniający do pobierania opłat, udawał, że szuka po czym odszedł . Nie dajcie się nabrać! - pisze mieszkanka.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

",,**,,", 01.12.2019 17:30

[email protected] parking jest bezpłatny dla wszystkich klientów okolicznych sklepikow.

martin79, 01.12.2019 17:25

27 Listopad ok.10 godziny? Ten Pan pobiera tam opłaty za parkowanie już dosc długo. Ten parking jest Płatny o tej godzinie w tygodniu.